Kas ir kur išleido Jūsų 2 procentus

Kov 27, 2012
Dažnam prieš miegą ar pietų metu kyla klausimas: „Kur tie „geradariai“ ir vėl išleido mano 2 procentus?.. Matyt, ir vėl pavogė arba išvažiavo atostogų į kurortą pietuose…“

Visa žinantis KITOKS naujienų portalas milzinai.com Jums pateikia išsamią informaciją apie tai.

Vaikų darželių vedėjos slapukauti nė nesistengė – Valstybinė mokesčių inspekcija tėvelių aukotus procentus pervedė, o vedėjos jau kurorte pietuose kokteilį siurbčioja.

Mokyklų direktoriai šįmet buvę apdairesni – gavę aukotus du procentus išvykdavo į „mokymus“ kurorte pietuose ir ten siurbčiodavo kokteilius kartu su vaikų darželių vedėjomis.

O bažnyčia? – paklausite Jūs. Bažnyčia gautus du procentus panaudojo stogo apšiltinimui, o dvasininkai išvyko į kurortą pietuose siurbčioti kokteilio.

Socialinės organizacijos, Caritas? Socialinės organizacijos pirko sriubos pakeliuose, o jų direktoriai (kaip ir mokyklų direktoriai) išvyko į „mokymus“ kurorte pietuose.

O Jūs, Milžinai, kur išleidote mūsų du procentus? – nepatikliai klausiate.

Niekur neišleidom, nė cento. Tiesa, neliko be dėmesio japonų naujakuriai, praradę namus Fukušimoje, nėščiosios, stovinčios troleibusuose, Asta Valentaitė, našlaičiai, Baltarusijos opozicija, o kur dar FNTT skandalas, Kedžio istorija…

Ar išleisime? Išleisime.

Padaryk gerą ir Tu!

Viskas, ką reikia žinoti:

Viešoji įstaiga „Vilniaus milžinai“, juridinio asmens kodas: 302602567.