Atviras laiškas televizijos koncernui Viasat

Sau 20, 2012

 Sveiki,

esu didelis jūsų atstovaujamo tarptautinio koncerno veiklos gerbėjas.

Atidžiai ir nuosekliai stebiu informacines, pramogines, sporto, pažintines ir kultūrines laidas, aktyviai įsitraukiu į (žinoma, per TV ekraną) į diskusijas publicistinėse programose, seku orų prognozes. Noriu pabrėžti, kad namų ūkyje yra 3 (trys) televizoriai, ir visuose juose trečiu kanalu rodoma TV3 programa, šeštu – TV6. Tiesa, TV8 programa transliuojama nežinau kuriuo kanalu, o Power Hit Radio neklausau iš viso.

Be kita ko man labai patinka kulinarinio pobūdžio laidos – žiūrėdamas jas ne tik sužinau daug naujų receptų, naujienų apie maisto gamybą, kokius prieskonius ant ko reikia dėti, bet ir neišeidamas iš namų (kartais net nepakildamas nuo sofos!) pakeliauju po pasaulį. Labiausiai mane žavi „Juodasis kontinentas“ – Afrika (beje, netrukus prasidės Afrikos futbolo čempionatas „Cup of Nations“ – neabejoju, kad ketinate transliuoti varžybas ir plačiai nušviesti jas per TV3 sporto žinias).

Viena įdomiausių valstybių šiame žemyne – Maroko Karalystė. Nuo pat viduriniojo paleolito (!!!) apgyvendinta teritorija dabar yra viena pažangiausių Afrikos šalių, visam pasauliui padovanojusi daug mandarinų ir kitokių gėrybių (tame tarpe ir iš Atlanto vandenyno).

Vienas gražiausių Maroko miestų yra dar 1062 m. įkurtas ir šiuo metu į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtrauktas Marakešas (negaliu nepaminėti, kad lankiausi jame pernai pavasarį, ir ketinu dar kartą aplankyti prieš Velykas, o žmona tai papildomai buvo dar vieną kartą ir rudenį).

Šiek tiek glumina J. Oliverio laidos, transliuojamos per TV6, anonso tekstas. Tiksliau, ta teksto vieta, kur kalbama apie Marakešą, bet Marakešas vadinamas Makarešu. Jūsų žiniai, teisingai turi būti Marakešas, o ne Makarešas. Būtų gerai, jei atsižvelgtumėte į šią pastabą ir padarytumėte atitinkamas išvadas.

Jei trumpai atsakytumėte į šį laišką, tada žinočiau, kad perskaitėte jį iki šitos vietos, ir tai būtų itin maloni žinia apie TV kanalo bendardarbiavimą su prisiekusiais žiūrovais.

Geros dienos, gero artėjančio savaitgalio, kūrybingų laidų ir anonsų,

MVM