Ką reikia padaryti, kad gyventi būtų geriau. III dalis.

Grd 28, 2011

KITOKS naujienų portalas milzinai.com, analizuodamas lietuvių ir žmonių apskritai gyvenimo būklę, pažiūrėjimą į savo paties gyvenimą, lūkesčius, pateikia patarimus, kaip išlikti šioje ašarų pakalnėje iškelta galva ir galbūt netgi truputį su pasitenkinimu. Žurnalistai tęsia pradėtą tyrimą, kas daryti, o milzinai.com psichologas pataria.

KĄ DARITI – PAVALGIAU, LOBSTU, O VIS TIEK LIŪDNA

Gerbiamas KITOKIO naujienų portalo milzinai.com Skaitytojas. Kaip Olegas Lapinas pasakytų – ne piniguose laimė, o Jūs galvojote kad piniguose…

Ne piniguose.

Ir net pavalgymas tai nėra laimė (bet pavalgyti reikia), ką jau kalbėti apie pinigus?

Ar būsi sotus nuo rublio? Nebūsi. Nuo lito? Nebūsi. Nuo dolerio? Nebūsi. Nuo kronos? Nebūsi. Nuo euro? Nebūsi. Nuo lato? Nebūsi. Nuo zloto? Nebūsi. Nuo grivinos? Nebūsi. Nuo Australijos dolerio? Nebūsi. Nuo jenos? Nebūsi. Nuo svarų sterlingai? Nebūsi. Nuo grašio? Nebūsi. Nuo cento? Nebūsi. Nuo Čekijos kronos? Nebūsi. Nuo drachmos? Nebūsi. Nuo kapeikos? Nebūsi.

Ne piniguose laimė, pinigu sotus nebūsi.

Reikia, kad dvasia laiminga būtų. Padarykite gerą darbą – kam nors padėkite neprašomas (prašomas padėti galite taip pat), pasakykite ką nors gražaus, pamaitinkite alkstantįjį.

Pagirdykite ištroškusįjį.

Sušalusiam atiduokite savo marškinius.

Ir t.t.

Jei per daug tuo darbu nesimėgausite, būsite padaręs gerą darbą kitam, o dėl to ir Jūsų dvasia laiminga pasijusti turėtų.

Jei labai vieniša, susiraskite draugų. O jei anie su Jumis draugauti nenori, nueikite į kavinę. Pakalbėkite apie Turkiją. Tiesa, to negana – susiradę draugų padarykite kam nors gerą darbą, tada Jūsų dvasia laimingesnė bus.