Ką reikia padaryti, kad gyventi būtų geriau. II dalis.

Grd 22, 2011
KITOKS naujienų portalas milzinai.com, analizuodamas lietuvių ir žmonių apskritai gyvenimo būklę, pažiūrėjimą į savo paties gyvenimą, lūkesčius, pateikia patarimus, kaip išlikti šioje ašarų pakalnėje iškelta galva ir galbūt netgi truputį su pasitenkinimu. Žurnalistai tęsia pradėtą tyrimą, kas daryti.


NĖRA PINIGŲ

Šioje straipsnio dalyje skaitytoją supažindinsime, kaip gauti pinigų.

KITOKIO naujienų portalo milzinai.com analitikai rekomenduoja atsižvelgti ir į pirmąją tyrimo dalį „Alkis“ – maistas ar pinigai – visiems pakeliui, kaip sakoma (nėra tokio posakio).

Priminsime, kad ir čia tikrai nereiktų pamiršti nei tėvų, nei draugų, nei pažįstamų, tačiau tik pačiais kritiškiausiais atvejais! Iš tėvų galite „skolintis“, tačiau tai yra be galo jautru – tai daryti galima tik pasvėrus visus „už“ ir „prieš“, pasirengus „atremti“ daugybę klausimų, turint „liūdną“ žvilgsnį ir kt.

Iš draugų skolintis galima, bet labai labai nepatartina – laukia amžinai priekaištaujantys žvilgsniai, „kada grąžinsi“, dūsavimai ir kiti terorizmai. Iš pažįstamų – įvertinkite, ar tikrai ne per dažnai pasiskolinę sutiksite pažįstamą. O galbūt yra galimybė nesusitikti ilgai ilgai? Gal galite išvykti? Jei turite daug pažįstamų – koziris Jūsų rankose! Tik būkite malonūs, pasiskolinę planuokite savo vizitus į viešas miesto erdves protingu metu, kad pirmadienį mieste nevaikščiotų, tarkime, Rimvydas, o kokį ketvirtadienį krautuvėj „nenustebintumėte“, sakykime, Dovilės.

Greitosios paskolos – dažnu atveju pirmąją paskolą galima gauti NEMOKAMAI, apsvarstykite, ar tikrai jau viską turite šioms Kalėdoms?.

Važiuokite į Angliją – Anglijoje visi lobsta ir niekas nedirba, o pinigus reškučiais semia.

Užsiregistruokite į Darbo biržą – ši stebuklinga įstaiga moka pinigus tiems, kas nedirba!