Išsiskyręs ruduo

Spa 1, 2011
Šis ruduo „padovanojo“ kaip niekad daug išsiskyrimų bei netekčių. Lyg Jobas savo paties knygoje klausiame: „Kas dar? Ar dar bus po to, ką prarasti? Ar jau nebebus? Ar bus, ar nebus? Ką prarasti? Dar?“… O klausimo balsas aidi kaip dideliam koridoriuj: „Dar… dar… dar… dar… ar… ar… a… a… r… r… … …“

Šį rudenį gerbėjams lyg smūgiai į paširdžius prapliupo vienas po kito lyg kalnų griūtis, lyg potvynis „Kotryna“, lyg grybai po lietaus, lyg „Anatolijus“ išsiskyrimai, klupimai ir pargriuvimai.

Paklausite: kas išsiskyrė? Kas suklupo? Kas pargriuvo?

Pirmas

Tą rytą straipsnio autorius prabudo neramia širdimi: kažkas atsitiko (iš tikrųjų buvo jau truputį ne rytas, o labiau vidurdienis). Ir ką gi – atsidarai naujienų portalą milzinai.com, o ten – liūdna žinutė – išsiskyrė daugelio melodingų ir gerai žinomų dainų atlikėjas ansamblis R.E.M. Labai gaila.

Antras

Į redakciją skambina sunerimę skaitytojai: ar tiesa, kad išsiskyrė „Olialia pupytias“?! – „Tuoj patikrinsim“, – sakom, – „nepadėkit ragelis, palaukit“. Paskambinam iš kito telefono: akurat!
Tai į kokius kultūrinius renginius dabar Lietuvoje reikės eiti?.. Ancevičių?! Akropolį?.. Lyg lapai nuo medžių per vieną dieną nukrito, bobų vasaros dar nesulaukę…

Trečias

Iki ašarų davedė ansamblio „69 danguje“ išsiskyrimas. Dar šiandien ne vienas savęs ir kitų klausia: kodėl? Ar negalėjo nesiskirti? Ką daryti?
„Mes nerealios, detalės, detalės!…“ – dar ne viena karta paniūniuos gražuolių himną. Kokio gražumo jos!.. Viena gal truputį mažiau, bet kitos!… Kaip pašokdavo per koncertus!.. Kaip apsirengdavo!.. Dabar tik nuotraukos pageltusios beliko…

Ketvirtas

Skambina man kolega iš konkurencinio laikraščio, pavadinkime jį „Lukas“ ir sviedžia į veidą: išsiskyrė Stano. Didesnės nesąmonės jau sugalvoti šiam rudeniui tikriausiai nebuvo galima.

Ežys Lietuvai – Lietuva ežiui. Ačiū, ežiuk, Tu – mūsų simbolis!

milzinai.com info