Gailestingumas ir paskaičiavimas

Rgs 11, 2011
Šiandien į mūsų visų širdis beldžia dar visai neseniai liaupsintas, ant rankų nešiotas mados ir dizaino guru M. Gaddafis.

Rodos, vakar ir daug metų iki vakar visuomet žingsniu prieš visą pasaulio mados ir dizaino elitą pirmavęs M. Gaddafis dar demonstravo savo eleganciją, dvasios stiprybę ir drabužius.. Tačiau šiandien viskas kitaip: vieną rytą pasaulis prabudo ir lyg Niu Jorko akcijų birža apsivertė aukštyn kojomis: staiga lyg niekur nieko nebegražus tapo dievaitis, nustojo blizgesio ištaigingi jo apdarai, nebe dailūs stilingi akiniai..

Tai kas? – paklausite Jūs.
Per šakas. Juk ir DJ Bobo nebe taip gražu, Modern Talking dažniausiai atlaidų šypsnį kelia, nors pasaulis juos irgi dievinęs, pasižiūrėkit į 9 dešimtmečio mados tendencijas – kokios šukuosenos tada buvusios!.. Kas eitų susitikti dabar su tokiu čiudaku?… Arba porno filmuose – kiek plaukų tada būdavo!.. Kas dabar nenusimintų į tokį glėbį įsliuogęs?… Bet jų mes nesmerkiame: „anie laikai“ – sakome.

O M. Gaddafis kas tada? Ne anie? O kurie? Kodėl niekas neįsileidžia krentančios žvaigždės?..\

KITOKS naujienų portalo milzinai.com redakcija nutarė įgyvendinti nedidelį eksperimentą ir pastuksenti į tautiečių širdis. Imame tefloną ir spaudžiame: +3706…., skambiname V. ir A. Orž.

– Alo.
– Sveiki. Skambiname iš KITOKS gyvenimo žurnalas milzinai.com. Šį šviesų sekmadienį norime Jus pakalbinti ir paklausti: ar priimsite į savo namus M. Gaddafį?
– Nunahu, dar paskambinsi, past‘ razarvū!

Nenuleidžiame rankų ir skambiname atsitiktinai pasirinktu numeriu +37069….. M. ir V. Ba.\\

– Klausome.
– Sveiki. Skambiname iš KITOKS naujienų portalo milzinai.com. Šį šviesų sekmadienį norime Jus pakalbinti ir paklausti: ar priimsite į savo namus M. Gaddafį?
– Esam labai svetingi, gaila mums labai M. Gaddafi, atleiskit, nebegaliu kalbėti.

Lyg krištolas byra ašarėlė Muammarui.. Sakytum, jis širdį 40 metų mums dovanojo, o mes – akmenį jam, tokia mūsų visuomenė – svetima svetima…