Vilniaus milžinai ragina boikotuoti „Švyturio ir Utenos alaus“ darbininkų streikus

Lie 25, 2011
Kaip praneša KITOKS naujienų portalas milzinai.com, Vilniaus milžinai ragina boikotuoti „Švyturio ir Utenos alaus“ darbininkų streikus.

Redakcija gavo tokį pranešimą:

„Vilniaus milžinai, atsižvelgdami į susidariusią, atsišaukia, kad nepritaria gamyklos „Švyturys ir Utenos alus“ darbininkų siekiams pastreikuoti.

Nors ir alus gamykloje gaunasi ne pats skaniausias, tas nereiškia, kad dabar jau reikia visai jo negaminti: visi žmonės eina į darbą, privargsta, gauna algų ir eina namo. Todėl kviečiame solidarizuotis iš gamyklos „Švyturys ir Utenos alus“: dirbkite, nestreikuokite!

Be to, esamu etapu yra vasaros metas, kada oras būna neretai karštas, ir dažnam norisi išlenkti kokį vieną alaus. Kadangi Kalnapilio negersi, tai gersi, nors ir raukydamasis „Švyturys ir Utenos alus“, todėl prašome atidžiai persvarstyti gal kiek pasikarščiuotus sumanymus ir pasirūpinti, kad visi liktų patenkinti“.

KITOKS naujienų portalas milzinai.com taip pat prideda, kad jei kam yra skirtumas, ar visai neskanus alus, ar tik šiaip neskanus, tai alaus galima pasigaminti ir patiems, pavyzdžiui, kad ir savo alaus (.lt) (Reklama apmokėta iš naminių aludarių, kuriem „Švyturys ir Utenos alus“ nelygis, lėšų, dėkui).