Lietuvos estrados mega žvaigždei Domantas Razauskas gimė vaikas

Lie 18, 2011
Milzinai.com šaltinių teigimu, vakar rytą Lietuvos estrados mega žvaigždei Domantas Razauskas nelauktai gimė vaikas.

Redakcija sveikina rašytoją, dainininką, artistą, muzikantą, scenarijaus autorių Domantas bei jo žmoną (vardas redakcijai žinomas): stiprybės, nemiegotų naktų, šypsenų, kad vaikas gerai mokytųsi ir augtų sveikas!

Pasak informuotų milzinai.com šaltinių, sūneliui jaunieji tėvai vardą renka iš netikėtesnių: bus Vilkaviškis arba Birštonas, dėl šių nesutarus, vadinsis Klaipėda. Dėl Vilkaviškio truputį abejojama, nes šio vardo miestas šįmet garsiai atšventęs savo 456 metų nuo įsikūrimo jubiliejų prieš tai buvo Kapsukas, todėl baiminamasi, kad pildant vaiko dokumentus nekiltų niekam nereikalingų klaustukų. Birštonas šiaip įdomiai skamba, na, o Klaipėda – visų miestų tėvas.

Naujagimio nuotraukų tėveliai nepardavė, tik parodė iš telefono, nepaisant, kad už vieną nuotrauką redakcija siūlė 2 Lt plius PVM.

Ką gi, belieka poetui ir jo žmonai (vardas redakcijai žinomas) palinkėti stiprybės, nemiegotų naktų, šypsenų, kad vaikas gerai mokytųsi ir augtų sveikas.

Vsio, mergaitės, balius baigtas, dabar galit eiti į kokio Storpirščio ar, leisime sau pajuokauti, Ancevičiaus koncertus.