Ateina nauja jėga

Bal 14, 2011
Jeigu 12 milijonų Maskvos miesto gyventojų sustatit į 8 metrų pločio eilę prieš 20 gerai ginkluotų kulkosvadininkų – automatininkų ir nukreipti į juos nepertraukiamą ugnį, tai eilė niekuomet nesibaigtų, nes gale josios stovintys tuoktųsi, susilauktų vaikų ir natūralus eilės prieaugis viršytų žūstančiųjų skaičių. Be to, nebūtina kantriai laukti eilėje, kol tave nušaus kulkosvaidininkas – automatininkas, galima eiti namo.

Vilnius – ne Maskva, tačiau aštrių socialinių problemų netrūksta ir čia. Daugelį jų galima suprasti per Bėdų turgų. Žmonės šnibždasi, kad ten ne mildažytė, o Robotas – dar vienas Kazimiro Prunskienės projektas. Panašumų, žinoma, akivaizdu. Dar yra toks Laima Lavaste.

Trūksta žodžių, kiek aplink skurdo, socialinės ir psichologinės neteisybės. Pasitikėti ir pinigų pervesti nebegalima niekam – nei vaikų darželiam (pavogs vedėja), nei mokyklom (pavogs auklėtoja), nei socialinės rūpybos įstaigom (pavogs). Dar ačiū Dievui kad neapiplėštas ir sveikas grįžti namo.

Taip norėtųsi, kad atsirastų Jėga, kuri ne tik kad neapvogų, bet be to dar sukurtų jaukumo atmosferą, duotų žinių, padėtų integruotis, leistų KITOKS naujienų portalą milzinai.com, dovanotų puokštę kultūros festivalių…

Tokia Jėga yra! Viešoji įstaiga „Vilniaus Milžinai“, įmonės kodas 302602567, yra ta Jėga. Tartum gaivus oro gūsis, tartum gaivi jūros banga, tartum gaivus vėjo gūsis viešoji įstaiga „Vilniaus Milžinai“, įmonės kodas 302602567, stoja skersai negerovėms. Čia mes pasisakom prieš badą, čia ištiesim pagalbos ranką trokštančiam, čia vasarą Anykščių rajoną sudrebins Geros valios festivalis „Milžinai 2011-2012″.

„Mes“ , – savo socialiniame viešai rašo viešosios įstaigos „Vilniaus Milžinai“, įmonės kodas 302602567, direktorius.

Tačiau vienas lauke ne karys. Šiandien kovai su korupcija ir skurdu reikalinga Tavo pagalba. Šiandien jei nori išsaugoti lietuviškumą ir identitetą, kad įvyktų festivalis, sumažėtų skurdas – reikalinga Tavo pagalba. Šiandien ir kitoms problemoms spręsti reikalinga Tavo pagalba!
Aukok 2 procentus!

Viešoji įstaiga „Vilniaus Milžinai“, įmonės kodas 302602567, yra ta Jėga, gaivus oro gurkšnis.