Gyventojų pajamų mokesčio grobstymo schemų analizė

Kov 16, 2011
Ranka rankon su Prezidente kai atstatydino susikompromitavusį Dainių Kreivį dėl akivaizdžiai korupcinių ryšių nors iki paskutinio laikėsi įsikibęs kėdės, negerovių netrūksta (vagysčių, sukčiavimo, girtavimo, vengimo mokėti mokesčius) kituose gyvenimo baruose, dažniausiai susiję su pritaikomomis pinigų išgryninimo ir pasisavinimo schemomis, kuomet imituojant labdaros – paramos modelį yra siekiama pasisavinti 2 procentus nuo sumokėtos gyventojų pajamų mokesčio sumos siekiant pervestas lėšas beatodairiškai pasisavinti savo kėslams patenkinti, nesiskaitant su mažesniaisiais mūsų broliais, reikalingais labdaros – paramos.

Kaip sykis jau rašėme, kad ypač daug vagiama švietimo ir mokyklų sistemoje, paprastai tėvelių paaukoti du procentai atsiduria godžiose vyr. mokytojų ir direktorių kišenėse, nė lito neinvestuojama į mokymosi sąlygų gerinimą, nekalbant apie sporto salę ar kokią biblioteką.

Vagysčių labai daug medicinos sektoriuje būna kai sako kad nupirko naują rentgeno aparatą iš tiesų tai tėra menkavertės tuščiavidurės dėžės, visa techninė vidaus įranga išparceliuota ir parduota, mokesčių mokėtojų suneštos finansinės dviejų procentų paramos dėka vyr. gydytoja atostogavo Hargudoje.

Didžioji dauguma meno srities veikloje dirbančių organizacijų yra muilo burbulas ir akių dūmimas, kad per dūmus nesimatytų grobstomi du procentai. Nepraturtindami menkaverčių parodų naujais paveikslais, muziejų direktoriai ir operos, ir baleto direktorius geria brendį.

Siaubas ima kai sužinai visokių ten žiniasklaidos priemonių finansines peripetijas. Maža to, kad grobstomi du procentai, tai dar per eterį skaitytojui sąmoningai sakoma netiesa, klaidinga informacija. Reikia kaip velnias kryžiaus vengti tokių vadinamų portalų.

Ydinga procentų grobstymo sistema kaimyninėse šalyse leido atsirasti kraugeriškiems lužkovams ir gaddafiams.

TAI AR DAR YRA MŪSYSE BENT VIENA ORGANIZACIJA, NORS KOKIA VIEŠOJI ĮSTAIGA, KAD GALIMA BŪTŲ PASITIKĖTI, PERVESTI 2 PROC., KAD NEVOGS, PADĖS IR NAŠLAIČIUI, IR SENELIUI, IR KOKIBIŠKIEMS MENO PROJEKTAMS REMTI, IR INVALIDAMS, SKIRS LĖŠŲ KNYGOMS ĮSIGYTI, SĄŽININGAI APIE NAUJIENAS INFORMUOS VISUOMENĘ, RŪPINSIS BENAMIAIS GYVŪNAIS? AR DAR YRA TOKIA, NORS VIENA? A?

Pasidalink

  • Ronja – 09/07/13
    Laukite tęsinio…
  • Ignas Zalatorius – 09/07/13
    Kolegos, iškelta labai aktuali problema – gal iš tiesų kas nors galėtų rekomenduoti viešąją įstaigą, kuria būtų galima pasitikėti ir pervesti 2 proc. nuo GPM? (PS. Atlyginimą gaunu baltais pinigais)