Pirmadieniui temstant…

Kov 7, 2011
Saulėtą pavasario rytą akytes per dulkiną langą prakrapšto spindulėlis: kelkis, tinginiukai, šiandien pirmadienis!

O bet kai gerklėj sausa. Įsidedi pirštą – tikrai sausa sausa, net, sakytum, pirštą užsigautum, jei perbrauktum. Reikia keltis, nes pirmadienis, darbelis laukia laukia!

„Vytautas“ pasibaigė kokią ketvirtą, o vonioje stovi sutinęs ir susivėlęs urodas. Kaip mergytė gali mylėt tokį, kai taip? Negali.

Ir nereikia, atsirado.

KITOKS naujienų portalas pasižiūri, kaip gali praeiti eiliniai pirmadieniai Lietuvoje.

1. Nueina į darbą, o darbo diena – ilga ilga. Vakarop jau maloniai kutena paširdžius – greit bus vienas alaus. Nueina, būna ne vienas, o trys, o po to dar aštuoni.

2. Nueina į darbą, o darbo diena – ilga ilga. Vakarop jau maloniai kutena paširdžius – greit bus vienas alaus. Nueina, būna vienas alaus, o po to dar aštuoni.

3. Nueina į darbą, o darbo diena – ilga ilga. Vakarop jau maloniai kutena paširdžius – greit bus vienas alaus. Nueina, būna vienas alaus, o po to tik šeši.

4. Nueina į darbą, o darbo diena – ilga ilga. Vakarop jau maloniai kutena paširdžius – greit bus vienas alaus. Nueina, būna vienas alaus, o po to dar šeši, šampano, tekilos, dar du alaus ir vyno bonkė, bet tik atidarymui, o ne gėrimui kokiam.

Liūdesėli, nepaskęsk, greit savaitgalis!