Užgavėnių apžvalga

Vas 18, 2011
Įsisiautėjusi žiema neramina gyventojus, todėl jie renka pačią baisiausią Užgavėnių kaukę, kuri turėtų išvyti iš savivaldybės Tamsos ir Šalčio valdovą ir sumažinti šildymo kainas ir sutaisyti kelius. Čigonais, negrais, daktarais, leidi gaga, žydais, ožiais, velniais, gandrais, biurokratais, policininkais, raganomis, meškomis apsimetę kandidatai gąsdina ne tik žmones per televizorių ir radiją, bet ir vienas kitą.

O kaukės iš tiesų baisios!

„Prunskienė“, „Zuokas“, „Uspaskichas“, „Paksas“, „Imbrasas“, „Tamoszewski“ – vien kaukių pavadinimai kelia paniką ir sąmyšį Užgavėnių dalyvių galvose. Tačiau, lyg kandidatams į Morės padegėjus to būtų negana, jie dar ir skanduoja skambius šūksnius, esą šitaip greičiau ateis klimato atšilimas.

Štai pavyzdžiui „Andriukaitis“ staugia, kad „nebijau mąstyti nepopuliariai“. Suprask, galvoju, kad žiema dar užtruks. Abejoju, ar su tokiu „pažadu“ pavyks nugalėti lenkus, kurie kartoja nesuprantamą užkeikimą „w jednosci nasza sila“.

Į rusiškai nevengiančio bendrauti šventės dalyvio širdis bando rasti takelį rusai, pasikinkę matriošką ir baubdami „выбери счастливый билет в будущее №145″. Čia juokas kad rusiškai nevengiantis bendrauti šventės dalyvis gal net nežino tokio skaičiaus.

Kaukių grupelė „Vieningas Kaunas“ nutarė, kad reikia pasinaudoti humoru ir iš tiesų krečia pokštus, sako, kad „Mes pirmi sąraše, sprendimuose ir darbuose“. Nuo jų neatsilieka ir „Masiulis“, įsitikinęs, kad jis yra „Sveiko proto dešinieji“. Kaip sako, kas ant kitų sako, tas ant „konservatorių“ pasisako.

Deja, ne visos kaukės renkasi lengviausią kelią. Kitos renkasi populistinį nusikaltimų ir sekso kelią. Grupuotės „Teisėtvarka“ vadeiva, užsimovęs ant galvos moteriškas pėdkelnes, atseit, jo niekas nepažins, mojuoja violetiniu lozungu „Man rūpi jūsų pinigai“. Kiti, vaidinantys Sabonį, piktinasi, neva „Kaunas vertas lyderio vardo“. O dar, antai ant kalniuko, robotai šaukia užjūrio Kalėdų Helouvyno šūkį „Kaune vėl bus gera. Mes galime.“ Ar dėl to mes kovojome? Ne, ne dėl to.

Kuo toliau, tuo klaikiau. Savo galingiausią ginklą – žavesį – išsitraukia „Prunskienė“ ir sako „už tavo likimą“. Kas čia, tostas? Grasinimas? Šiaip žodžių kratinys? Nieko nesupratau, bet, sutikite, baisu.

Milzinai.com redakcija akylai stebi įvykius visuomenėje ir viską pasako taip, kaip yra. Rezultatai, o ne pažadai!

Spausdinti

Pasidalink

  • Andrius – 09/07/13
    o tai ką pasirinkti tada?
  • VILMA – 09/07/13
    zuoka
  • mergna – 09/07/13
    baisu, ne tas žodis… Vilniuj dar baisiau. Laiptinė numėtyta toms baisuokliškom galvom, net namo pareit baisu