Pasitinkant rudenėlį

Rgp 31, 2010

Mielas žmogau,

jei Tau nesvetimas nuovargis po nelengvos darbo ar atostogų dienos, jei Tau niekas nenubraukia prakaito sūraus nuo veido, jei nebandai atsisukt pakelėje, jei vis dar gali sau nemeluoti, kad geriausi mūsų vakarai su teliku ant ko nors užsikėlus kojas, šis pranešimas Tau.

Netylant kalboms ir dejonėms, kad Kubilius baigia visus mus išsmaugti, kasmet palydint vasarėlę lyg laikrodžio persukimą reik prisiminti ir kitą dieną, atidardančią iškart iškart po vasaros. Tai yra rugsėjo pirmoji.

Jei ir arkliui suprantama, kad nuovargį įveikti padės taurė alaus, tai mūsų Vyriausybei toli piešia nesuprantama. Negaila jai jaunų mamų, negaila nė žilagalvių protėvių. Tai ko gi jai gaila? Nieko jai negaila. Arba, žurnalistas leis sau painterpretuoti, alaus Vyriausybei tai gaila tikrai.

Todėl KITOKS naujienų portalas milzinai.com skuba priminti bilietėliams nepamiršti užsukti į krautuvę dar šiandien.

Pasiimkite savo kasdienės duonelės šešis butelius šiam vakarui, o ir rytojui pasiimkite kitus šešis – ryt Vyriausybė yra uždraudusi pirkti parduotuvėje alaus, niekaip nesugraudinsi abejingo kasininkės veido, kartos lyg užvesta „nigalima, nigaliu“, tikriausiai net pasivogti alaus rugsėjo 1-ąją būtų sunku – akylūs saugos tarnybų vyrai atidžiai stebi šią dieną lyg kalėjime uždarytas alaus vitrinas, nepajudinsi ir ašarėlėmis neperverksi šio akmens.

Jei planuojate pakviesti krepšinio pasižiūrėti dar kokį svečią, dėl visa ko pasiimkite dar šešius, nes svečias gali būti tikriausiai pamiršęs Kubiliaus auka.

O jei dar krepšinį laimės mylima komanda, nuotaika pakili, pasiimkite ir dar šešius. Viso – 24 bonkos.

Drąsiau, nepasiduok.

Spausdinti

Pasidalink

  • Šis pranešimas Man – 09/07/13
    Kelionė tolima, o aš – labai vėluoju, į laisvą Lietuvą šiandieną aš grįžtu.