Moterų alėje

Bir 9, 2010

KITOKS naujienų portalo milzinai.com rubrikoje atverčiame Moterų tematiką, kurioje diskutuosime, kas ką mezga, kas su kuo buvo susitikęs, daug dėmesio skirsime sveikos mitybos gamybai.

Asta Valentaitė neseniai buvo susitikusi su Mariumi Petruškevičiumi. Tai ne pirmas turtingosios gražuolės akiratyje šmėžuojantis vyras.

Po sekso vyras neturėtų nusisukti į sieną kaip barsukas ir knarkti, reikia moterį glostyti ir sakyti įvairius komplimentus.

Koko, o be kirpyklos išsiversti neįmanoma. Ypač madinga dabar vidutiniškai ryža spalva, Meškis man sako, kad dabar žiūri į mane kaip į naują žaisliuką, o aš ir pati galvoju, kad esu šviežiena.

Apsidairykime virtuvėje. Koko, o dabar pats tas metas, kai gamtoje netrūksta žalumynų ir vitaminų, tad pirmyn su prijuoste! Egzistuoja mitybos piramidė, reikia valgyti labai mažai saldumynų, labai daug vaisių ir daržovių.

Koko, dažnai būna sunku suprasti vyrą: bukagalvis grįžta namo, sumerkia kojas ant stalo ir žiūri sporto programą per televizorių, o dar neduok-dieve, futbolo čempionatas prasidės, tik spėk alų iš šaldytuvo padavinėti! Dar draugai pas jį kartais ateina, vienas tai žydas, dažniausiai savo nieko neatsineša užkandos, kitas labai prakaituoja ir dvokia. „Brangute!“ – girdžiu iš svetainės ir bėgu padavinėti.

Koko, kartais apninka bloga nuotaika. Tai ženklas skaityti horoskopą. Koks tavo ženklas? Labai dažnai nuotaikingai nuteikia žaidimas kur yra kairė o kur yra dešinė.

Koko, svarbu rūpintis savo figūra, kad nebūtum stora. Galima taikyti liekninančią dietą arba fiziologinę viso kūno mankštą su įvairiais pratimais. Rūpinkimės gėlėmis, jos yra mūsų gyvenimo žiedai.

Koko, o po futbolo čempionato liepos pabaigoje per TV6 rodys romantinę dramą, kviečiu visas žiūrėti kartu.

O kas pasakė, kad mes vairuojame prasčiau už vyrus?

Kartais galima susirinkti su koležankom, pasiimti adijalą, pintinę su buterbrodais, butelį balto alaus ir eiti į „Piknikas“. Koko, o smagu kaip kasmet.

Taip ir prabėga diena, esu aktyvi, komunikabili, vertinu ištikimybę ir sveiką gyvenimo būdą!

Pasidalink

  • Ronja – 09/07/13
    Pridedu komentarą. Jau pridėjau?