Televizijos apžvalga vasario

Vas 11, 2010
Šiandien nebepažvelgiame vieni kitiems į akis, tiesos net kartais nebepasakome, vyrai vyrams prisipažįsta meilėje ir sako, kad tai normalu, Kubilius, kai net fak feisbuke niekas gero žodžio nebepasako, nors turi šimtus draugų, Navickas, kai šalta ir niekaip tas klimatas nepašyla, šiandien mūsų draugas televizorius.

Per pirmą kanalą žiūrėkite „Panorama“. Ilga laida apie ilgus Lietuvos įvykius. Už mūsų, mokesčių mokėtojų pinigus. Jie parodo močiutes, pardavėją, karvytę, užsienio naujienų, parodo Seimą, net sporto naujienas ne tas, kurios įvyko, parodo. Orų prognozės teta jau visą žiemą baigia sugadinti su šalčiais – ar ne tikėjimas mus sušildo? Tikėjimas. Tai kuom tikėt, kai tau kas dieną aiškina, kad bus minusdešim?.. Dar praitais metais, valdant mažumos vyriausybei, metereologai dėsningai pranašavo šiltesnį orą ir visi džiaugėmės nešalta žiema. Dabar gi, aiškiai ruskiams nurodžius, reik prisigrobti už šildymą pinigų. Metereologai diktuoja savo giesmelę. Už tai susimokėkime, mėlėji, mes, mokesčių mokėtojai.

Per antrą kanalą rodė „Ozas“, bet pramiegojau.

Asta Valentaitė, Šarūnas Jasikevičius, Markas Šliamovičius.

Per trečią kanalą negalima pažiūrėti, nes kai spaudi pultą, įsijungia ketvirtas. Ketvirtas, visiems aišku, kokio oligarcho iš „Lub“ raidės kas per kanalas ir rodo: panu vergas 863173225, esu visiskai pasyvus vaikinas is kauno rimtai susipazincau aktuviu vaikinu su dideliu is kauno 867707132, 20m waikinukas neuzmiega gal paneles ar moterys pakalbeti kad ir be ribu 868983744, vyras 45 vilnietis drauges iki 50 didele krutine maloniems pasimatymams 867783, vienišas vaikinas noretu susipažinti su ištekejuse mergina iš žemavijos idomiem pasimatymams 860026709, m+m jauna mergina iesko moters 863818404 sms su prisistatymu.

Prieš tai per archeologo kanalas parodė kinas „Dubleris“. Įsimintino siužeto filmas, pasakojantis apie žmogaus tikras vertybes – pinigus ir moralę. Vieni renkamės pinigus, kiti gi – moralę. Taip ir šiame filme – susipynė dvi jėgos, kovojančios dėl pinigų arba moralės. Situacijos įkaitu tapo JAV prezidentas, kurio turbūt kitoje kadencijoje nebeišrinks. Į įkaitus jį paėmė CŽV tarnautojai, pasirinkę pinigus kaip savo gyvenimo rodiklį. O vienas – dubleris – ne, pasirinko moralę. Jis lėtai bėgioja po užgrobtą viešbutį, pusvalandį šaudo į teroristus ir niekaip nepataiko, jį užpuola teroristė mergina ir sumuša beveik iki negyvumo, o prezidentui, pagrobtam ant viešbučio stogo, matai, nuo aukščio galva labai sukasi, iš gerojo saugumiečio apie penkiolika kartų atima pistoletą ir negailestingai muša, tuo metu prie viešbučio atskuba penki policijos automobiliai, su kuriais teroristai derasi: „Ir jokių man staigmenų: sprogstančių dažų, netikrų pinigų ar dar ko“. Teroristus įveikia CŽV agentas, pasirinkęs moralę, tas, kuriam smarkiai nesisekė ištisai per visą filmą, kuris filmo pabaigoje išsineša teroristams siųstus pinigus, nes „prezidentas jam skolingas“.

Aš nesuprantu, kur žiūrite, Dalia Grybauskaite? Never say never (Seneka).