Gėjų parado maršrutas ves į romų taborą

Vas 3, 2010

Pagaliau KITOKS naujienų portalo milzinai.com pastangomis buvo išduotas leidimas gėjų eitynėms Lietuvoje. Esame tolerantiškas portalas, dalis mūsų kolegų niekada neslėpė ir atvirai demonstruoja homoseksualumą. Aš pats asmeniškai tai draugauju su moterimis, su iškrypėliais neturiu jokių reikalų.

Kiekvienam pidarui aišku, kad eitynės turi turėti startą ir tikslą – finišą. Neatsitiktinai startui pasirinkome legendinius Sporto rūmus, kuriuose dar 1937 ir 1939 metais Lietuvos krepšinio rinktinė dabinosi Europos čempionato aukso medaliais. Kas dabar pravers jų burnas ir pasakys, kokie jie buvo, su moterimis ar vyrais draugavo, ką kolekcionuodavo, apie ką iki paryčių diskutuodavo dėl taurės šampano? Po autoritarinio Smetonos režimo batu gėjų – sportininkų gyvenimas buvo sunkus ir romantiškas.

Toliau žygiuosime ginkluoti margaspalvėmis vėliavomis Neries pakrante, suksimės viaduku link pedagoginio žiedo, ir Geležinio Vilko magistralėje imsime Naujininkų kryptį. „Kairę, kairę, – viens du trys“ – skambės rajonas nuo darniai batais į asfaltą mušamo ritmo. Nesipainiok po kojų, utėle buržujau – mezgėjai einam!

Artėja taboras, stipriau į taktą plaka širdys. Pasitinka Vladimiras, anksčiau studijavęs fizinį lavinimą ir darbus Pedagoginiame universitete, valo mumzgėjams batus. Tai tam tikras romų palaikymo ir pagarbos mumzgėjams ženklas. Pasirašome bendradarbiavimo sutartį, simboliškai apsikeičiame vergais.

Tikrai neverta dėl paprastos ir taikios akcijos kaitinti tiek aistrų!

Pasidalink

  • j – 07/21/13
    Reiketu pakeliui padaryt dar akcija ‘Su usais pries prostatos vezi’.

Pridėti Komentarą