Klastingas teisėsaugininkų smūgis ketinimams stabilizuoti padėtį šalyje

Sau 26, 2010

Aistros, kilusios dėl Klaipėdos jūrų uoste sulaikyto narkotikų „Kokainas“ krovinio, tam tikra šalta banga perliejo ir KITOKS naujienų portalo milzinai.com agentūrą bei naujai įsteigtos Lietuvos Krikščionių Partijos (LKP) būstinę. Maža to, šis nemalonus atvejis gali turėti rimtų pasekmių ketinimams stabilizuoti finansinę ir socialinę situaciją krizės purtomoje Lietuvoje.

Lėšas, gautas už miltelių „Kokainas“ platinimą Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose buvo planuojama investuoti į socialinės infrastruktūros gerinimą, pagyvenusių asmenų apmokymą dirbti su kompiuteriu ir Internetais, taip pat kompensacinei technikai neįgaliesiems pirkti. Be to, didžiąją dalį narkotiko „Kokainas“ pirkome savo reikmėms, neturėdami tikslo perparduoti. Apgailėtini teisėsaugos veiksmai be ramentų paliks tūkstančius labiausiai vargstančių Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių gyventojų.

Projektas „Kokainas ->LKP“ turėjo tapti pagrindu tiek LKP veiklos pradžiai, tiek naujam etapui KITOKS naujienų portalo milzinai.com gyvenime. Tapę vienos perspektyviausių Lietuvos politinių jėgų ruporu ketinome plėsti žurnalistų etatų ratą, tobulinti administracinius portalo gebėjimus. Kartoju – geri ketinimai padėti invalidams žlugo, kodėl Maksimai galima, kodėl neatsistatydina Čaplikas ir šalyje nebaudžiami siaučia pedofilų klanai? Į dvokiančią menkę prie minus trisdešimt naktimis narkotikus „Kokainas“ labai malonu farširuoti gal?

Korumpuota, dvigubų standartų šalis ir suluošintos teisinės viltys į geresnį gyvenimą. Labai prašome narkotikus „Kokainas“ grąžinti organizatoriams.