Pirmosios pergalės sunkioje kovoje už klimato atšilimą

Sau 13, 2010
Pagaliau, po milzinai.com iniciatyva skelbtų pareiškimų ir akcijų, mus pasiekė ilgai lauktos žinios iš Australijos dėl klimato atšilimo.

Ar galima susapnuoti dar didesnį košmarą už bjaurų rudenio šaltą lietingą ir vėjuotą vakarą? Ar kovo rytą, kai spiginant minus dvidešimčiai tuzinas lietuvių stumdo neužsivedančius automobilius? Kiek gi pagaliau mokėsime už prakeiktą šildymą, jei yra saulė ir klimato atšilimas?..

Šias negandas pirmieji ėmėsi spręsti australiečiai – po triuškinančio referendumo pasisakę UŽ klimato atšilimą šiandien jau gali džiaugtis ne tik kengūromis, o ir atšilusiu oru. Žiemai įpusėjus jiems juoką sukeltų sąskaitos už šildymą – absurdas – žemė – mūsų planeta – turi potenciją šiltėti, ir australai tuo mėgaujasi.

„Kiek laipsnių rodo tavo termometras? – internetiniu šnekikliu „Skype“ draugės iš Melburno teiraujasi australė Sidnė. – „37, nors jau vidurnaktis“ – atsako draugė Kaili.

Vyresni vartoja širdį stiprinančius vaistus ar kreipiasi į ligonines, tačiau daugelis mėgaujasi – naktį brenda į vandenyną, ragauja šaltą alų ir siunčia sveikinimus milzinai.com.

„Mes nežinome, kas yra pirtis“ – dienraščiui pasakojo australė Kaili. – „Mums lemta būti kartu, priklausyti viens kitam amžinai, kad ir kur bebūtum tu, esi kelrodė mano žvaigždė. Vos pirmą kartą tave išvydau, jausmų banga mano užlieja, aš vaikščioju gatve, ir jaučiu ir jaučiu, visada tu šalia. Apkabink, priglausk, neleisk išeit per amžius, kasdien vis labiau, nes be namų negerai“.

Spausdinti

Pasidalink

  • trin – 07/21/13
    Australijoje juk dabar vasara.. palaukit zalciai Australijos ziemos, pamatysite ant kiek kenguru kailiniai madoje

Pridėti Komentarą