Kalėdų senelis patyrė avariją

Grd 29, 2009
Vėlų gruodžio 27-osios vakarą Varėnos rajone Kalėdų senelio vairuojamas automobilis įvažiavo į griovį.

Automobilis priklauso Varėnos rajono savivaldybės administracijai.

Juo Kalėdų senelis važiavo lankyti Varėnos rajono vaikų, dovanas jiems dovanojo, eilėraščių klausėsi.

Aplankęs visus rajono vaikus Senelis skubėjo vežti automobilį grąžinti Varėnos rajono Vydenių kaimo seniūnui Rokui Makseliui. Tačiau pažliugusiame kaimo vieškelyje vienu momentu automobilis tapo nevaldomas (netyčia buvau parašęs „nemokamas“ – red. past.) ir nuvažiavo į griovį.

Kalėdų seneliui į pagalbą atskubėjo pats seniūnas, tačiau jiems automobilio pastumti nepavyko.

Pasak paliudytojų, dar talkon buvo atskubėjęs dar vienas Vydenių gyventojas, tačiau net trise automobilio nepastūmė.

Nusiminė labai Kalėdų senelis ir pasiūlė talkininkams po paguodos taurelę.

Vėliau kiekvienas jų trumpai pasėdėdavo automobilio vairuotojo kėdėje, tačiau ir tai automobilio neišjudino iš peklos. Praradę viltį vyrai išsiskirstė – kaimo gyventojai – po namus, Kalėdų senelis išėjo į Vilniaus oro uostą.

Kaimo gyventojai iškvietė policiją, tvirtino už automobilio vairo matę neblaivų Roką Makselį. Čia juk nežilinskas. Nevairavo jis, iržilinskas nevairavo. Kalėdų senelis vairavo. O seniūnas tik padėti norėjo.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai automobilyje sutiko Vydenių seniūno sūnų – jis gimė seniūnui bestumdant automobilį ir dabar savarankiškai bandė jį išvežti iš griovio. Pareigūnai patikrinę sūnaus blaivumą nustatė, kad jis blaivus, todėl beliko tik padėti ištempti mašiną.

Savaitraštis Delfi rašo, kad R. Makselis vakar tarnybiniu mobiliuoju telefonu neatsiliepė. Ble, patys sau sekmadienio vakare į tarnybinį telefoną pasiskambinkit.