Adventas

Grd 22, 2009
Žiema žiemužė nuklojo Lietuvos žemelę baltu patalėliu.

Pūgos suka savo šokį Klaipėdos apskrityje ir iš dalies Šiaurės Lietuvoje. Matomumas visai nedidelis – 50 metrų. Automobiliai atsitrenkinėja vienas į kitą lyg žaisliniai, tik šių įvykių aukos visai neprimena žaidimo – tai žmonės. Žmonės su savo gyvenimais, praeitimi ir likimais… Kuriuos visiškai gali pakeisti tirpstanti snaigė…

Šį pirmadienį kelyje A18 (Raseiniai – Panevėžys) automobiliui Citroen H4 susidūrus su mišku vairuotoja Raminta K. prarijo vairą. Automobilis nebetinkamas tolesnei eksploatacijai – jo neįmanoma vairuoti. Apie sužeidimus iš įvykio vietos nepranešama

Daugybė užstrigusių žmonių tarp Londono ir Paryžiaus geležinkelio linijoje, iškastame tunelyje – traukinių ratai taip sušalo, kad viduryje kelionės traukiniai sustojo ir nebegalėjo pavažiuoti nė į vieną pusę.

„Mano brolis iš Australijos pirmą kartą gyvenime atvažiavo žiūrėti Manchester United rungtynių, jam tai buvo labai svarbu. O mes, va, čia dabar tunely sėdim jau dvylika valandų, kaip varžybos pasibaigusios“ – kalbėjo Volunteer streeto gyventojas Andrew Ramones.

„Aš į Londoną iš San Francisko atskridau per 10 valandų, o šitas jobanas traukinys jau 13 valandą važiuoja. Tai nėra normalu“ – piktinosi pakalbintas G. Petrikas. – „Ir anksčiau būdavo taip šalta, bet traukinys vis tiek važiuodavo, tai kodėl dabar nevažiuoja?“.

„Yra labai šalta, am, – situaciją komentavo traukinius Londonas-Paryžius-Londonas kuruojančios kompanijos EuroSport atstovė, – am, traukiniai sugedo sistema, negali važiuoti traukiniai“.

Londone darsyk numirė Maiklas Jacksonas. Jam vėl sustojo širdis. Buvo kilę įtarimų, kad mirtį galėjo sukelti kokainas, tačiau Maiklas Džeksonas šias paskalas griežtai paneigė. Kas gali suteikti naudingos informacijos, policija labai prašo papasakoti.

Kam labai liūdna ar šiaip nėra nuotaikos, kviečiame skambinti NEMOKAMAI į Jaunimo liniją tel. 8 800 28888.

O ar dažnas susimąstome, kas tas Adventas? Kam čia artimą prisimint? Kam reikia siuntinėt atvirukus? Čia gi tam, kad širdis savo pažadintume iš žiemos miego, kad nuklotume tą fakin abejingumo šydą, nes ir tas atvirukas nusiųstas kokiam senesnio amžiaus giminei kokias tris nuodėmes atpirks, o nes širdį kito sušildys.

Spausdinti

Pasidalink

  • z – 07/21/13
    bravo!;)
  • si – 07/21/13
    Nuostabu nuostabu