Išskirtinis įvykis portalo administracijos gyvenime

Lap 27, 2009

Dvidešimt penktąjį gimtadienį šiandien švenčia nepamainoma KITOKS naujienų portalo milzinai.com biuro administratorė Monika Bubinaitė.

Šiandien sunkiai įsivaizduotume savo darbą be Monikos pagalbos. „Monikute, gal jau bėgsi plauti puodelių? Gal galėtum išvirti balandėlių? Kasyk nugarą!“ – nuo ryto iki vėlyvo vakaro biure pikti ir žaismingi vadovų įsakymai. Ir Monikutė bėga, pluša, verda, kaso.

„Monika – armonika“ – seną pokštą kartoja portalo komercijos direktorius ir uždrožia Monikai saldžią pijavkę. Monika šypsosi. Prieš keletą metų purviną ir sušalusią merginą portalo darbuotojai aptiko Pylimo ir Trakų gatvių sankryžoje. Buvo jau bepraeiną pro šalį, tačiau pasivijo Monikos pretenzijos: „Palauk! .. nors tu, bent vienas, neužsikimšk ausų! Stimpu čia visą dieną už dvidešimtį sū!“. Širdis plyšo iš gailesčio. Mergina apsigyveno redakcijos vestibiulyje.

Ne viskas Monikai pavyksta pirmuoju bandymu. Retsykiais paragavus jos ruoštos kavos norėtųsi, kad Lietuvoje būtų grąžinta mirties bausmė. Siaubą kelia kolegės isterijos priepuoliai – nepasimaišyk jai po ranka, jei marsas įžengia į juodojo ožiaragio zoną, – suės, apspjaudys! Ne visuomet sužydi ir darbštuolės sodintos gėlės. Tačiau viskas dar priešakyje, portalo administracija artimiausius dvejus metus neplanuoja keisti administratorės jaunesne.

Mergina domisi botanika ir kinologija, yra antrojo pagal dydį Lietuvos aguročio autorė. Nesutapus nuomonėms dėl elgesio su gyvūnais, jaunuolė dešimčiai mėnesių išsiskyrė su draugu Svajūnu Beniuku. Ji prisipažįsta, kad stebėdama Pipiro skrydį portale youtube nubraukė ne vieną ašarą. Kita vertus – o kur dėti naujagimius aklus šuniukus, jei jų tėvai krušasi kaip triušiai ir veisiasi kaip žiurkės?

Sėkmės ir užsispyrimo administratore, linkime kasmet aplankyti bent po vieną šalį, kurioje dar neteko buvoti!

Spausdinti

Pasidalink

  • Pipiras – 07/21/13
    Žiauru.
  • Įvardykite – 07/21/13
    prašau aguročio kalibrą laimėtojo atžvilgiu.
  • Agurotis – 07/21/13
    Yra ne agurotis, o cukinija.