Valstybės institucijų nesusikalbėjimas trukdo sėkmingai naikinti Kauno miesto gyventojus

Lap 19, 2009

Dar vasarą geležinės magnolijos ir plieninės ledi Prezidentės prašymu buvo pradėtas Kauno miesto gyventojų naikinimas. Atrodė, viskas labai paprasta, ketvirtį milijono turinčio miesto gyventojams išnaikinti turėjo pakakti mėnesio, nu galbūt maksimum pusantro. Kiekvienas trečiokas neįmantriu kalkuliatorium apskaičiuotų, kad Kauno miesto gyventojus sustačius į eilę 20 metrų pločio vorele būtų užtekę kelių automatinių šautuvų, kad paskutiniai eilėje stovintys kauniečiai nebūtų spėję pakankamai greitai daugintis ir išlaikyti populiaciją. Ne Kiniją gi reikia sunaikinti.

Tačiau netrukus naikinimo programa susidūrė su kliūtimis. Stebina, kad iki šiol ne visi kauniečiai prisiregistravo dujų kamerose ir krematoriumuose. Dalis bando išvengti savo likimo, slapstosi nuo ekonomiškai ir socialiai pagrįsto Prezidentės sprendimo įgyvendinimo mechanizmo.Tačiau kai kurie įvykiai verčia suabejoti, ar tikrai valstybės institucijos tinkamai koordinuoja veiksmus siekdamos užbrėžto rezultato? Šiandien stebime dviprasmišką situaciją – suimtas vienos iš Kauno krautuvių tinklo apsaugos sistemos darbuotojas, sunaikinęs kaunietišką nevykėlį, bandžiusį pavogti bonką degtinės. Vietoj medalio ar bent jau priemokos prie atlyginimo, apsauginis gavo kelialapį į dangų pro grotuotą langą. Jau nekalbant apie tai, kad buvo pasirinktas kūrybiškas ir novatoriškas kauniečio sunaikinimo planas. Juk ne banalia kulka nevykėlis buvo sunaikintas, o Tautiškos Giesmės pragrojimu per visą krūtinės ląstą. Atkreipkime dėmesį – išgrota kiekviena nata, išjaustas kiekvienas Himno akordas.

Pasirodo, kad prezidentinę programą įgyvendinantys piliečiai tampa tos pačios sistemos aukomis. Tai ar vykdomi Prezidentės įsakymai, ar iš tiesų visos valdžios institucijos yra lojalios programai?

Sąmoningų piliečių pakanka – neapsikentęs valdžios bejėgiškumo, du kauniečius į pragarą nusiuntė lietuvis Drąsius Kedys. Teisingumo bandžiusius išvengti teisėją ir Tūlą Kauno gyventoją mirčiop pasiuntęs drąsuolis pasirinko kramtomos gumos didmenos vadybininko dalią ir šiuo metu gyvena Vroclavo mieste Lenkijoje, 12-ojoje Jono Pauliaus antrojo gatvėje. Kas įvertins?

Jeigu jau net medikai, vykdydami Hipokrato priesaiką su meile gydyti kiekvieną nukentėjusįjį, yra uždaromi į kalėjimą, tai ar gerais bėgiais važiuoja valstybė?

Bananų ir švogerių respublika. Prezidente, atsibusk, wake up!

Spausdinti

Pasidalink

  • Andrius Jakubonis – 07/21/13
    Manau, kad bendradarbiavimo truksta ir kitose srityse: sveikatos apsaugos, socialines rupybos ir kitose
  • Justinas Bočiarovas – 07/21/13
    baigiu prarasti pasitikėjimą valdžia. Jau tie pajacai savo prijuokino. Gana gal?
  • Afonasijus – 07/21/13
    ką aš žinau.