Demaskuotame kalėjime – nusivylimas dėl nesėkmingo įkaitų verslo

Lap 19, 2009

 

Šiąnakt dvi įtakingos JAV žiniasklaidos priemonės – dienraštis „The Washington Post“ ir televizijos kanalas „ABC News“ pranešė surinkę įrodymų, kad Vilniuje iš tikrųjų veikia slaptas kalėjimas.

Nesmagu, kad informacija iš kažkur nutekėjo. Tai, kad kalėjimas iš tikrųjų veikia, turime pripažinti ir mes. Tačiau šiuo metu jame likusi tik viena kalinė, 24-ių vienos kelionių agentūros vadybininkė Inga Jurgaitytė.

O tai ką mums reikėjo daryti? Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas milžiniškas lėšas skiria visokiems abejotiniems, korupciniais pančiais susaistytiems projektams, o KITOKS naujienų portalas milzinai.com negauna nieko. Iš ko gyventi, iš ko mokėti už šildymą, iš ko išlaikyti profesionalių žurnalistų komandą ir portalo administraciją? Jums, mieli skaitytojai, atvirai kalbant, pochui, – ateinant, paskaitot nepaskaitot, permetat nepermetat akim, ir viso gero, atia!

Atvirai kalbant, išpirkos už Inga Jurgaitytė dar negavome ir abejojame ar gausime išvis. Tiesą sakant, išvis nevertėjo kišti rankų į šitą šūdą. Boba prašo ėsti ir papuošalų, pjaunama žviegia. Darbdavys į grasinimus įkaitę nužudyti reaguoja juoku. Kiekvieną ketvirtadienį Ingai pjauname po vieną rankos pirštą ir siunčiame į kelionių agentūrą. Piršto pjovimas – nemaloni, purvina ir triukšminga procedūra. Ingos darbdavys – tikras beširdis. Vietoje pinigų voke atsiuntė bilietų pardavėjo Andriaus Jurgelionio ausį su šypsena. Situacija darbo rinkoje dabar tokia, kad darbuotojai pasiryžę bet kam, kad tik išsaugotų darbo vietą.

Liko dar šeši Inga Jurgaitytė pirštai, kas paskui – nežinia. Asmeniškai aš akių badyti nenoriu, man šlykštu. O grynai žmogiškai paėmus iš humanistinės pusės – gaila.

Spausdinti

Pasidalink

  • Petras – 07/21/13
    Siaubingi dalykai dedasi, kai rinkos ima žvėrėti.

Pridėti Komentarą