Žlugo dar vienas bandymas pristatyti Lietuvą Pasaulyje

Lap 17, 2009

Siekiant pristatyti Lietuvos įvaizdį Pasaulyje buvo sukurtos įvairios programos: drąsi šalis ir fioletinis septynetas su raidžių galvosūkiu – rebusu. Dėl to pas mus atvažiuoja turistai.

Baigusis komunikacijos programai įgyvendinti išmestiems pinigų srautams, turistų ir investuotojų dėmesį į Lietuvą pareigūnams tenka traukti savomis rankomis. Ši misija patikėta Vyriausybės komunikacijos departamento vyr. specialistui Rasiukui Keturakiui.

Iš atostogų Tailande grįžę Vyriausybės vadovai atkreipė dėmesį, kad į šią tolimą ir niekam nežinomą egzotinę šalį plūste plūsta minios sekso su vaikais ištroškusių švedų, rusų, lietuvių ir amerikiečių.

„Pedofilija, – pagalvojo vadovai. – Kryptis“.

Grįžę iš atostogų vadovai parsivežė daug nuotraukų ir videomedžiagos. Ant kilimo iškviestam Rasiukui Keturakiui buvo liepta Lietuvą pozicionuoti per pedofilijos prizmę. Vadovai pabarė Rasiuką dėl šio vardo ir pavardės – jos atseit užsieniečiui neištariamos, nors imk ir nusilaužk liežuvį!

„Lietuva – drąsi šalis. Būsi Drąsius. O Keturakis – per ilga pavardė, be to – debiliška. Būsi Ketis. Ne, Kedis. Ne – Kedys“ – sukdamas delne raminamuosius metalinius burbulus garsiai mąstė tiesioginis Rasiuko vadovas.

Rasiukui buvo pagamintos vizitinės kortelės su „Drąsiaus Kedžio“ pavadinimu ir išduotas fioletinis megztukas, nemaskuojantis raumeningos krūtinės.

Step by step „Drąsius Kedys“ įsuko pedofilijos burbulą, step by step informavo žiniasklaidą ir valstybės institucijas. Kulminaciniu momentu Pasaulio turistų dėmesį Lietuvai atkreipė tą pačią dieną šaukštus padėję Kauno miesto teisėjas ir gyventoja. Netrukus į Lietuvą jau turėjo pradėti veržtis šimtai šviežienos ištroškusių turistų. Rygai nosis turėjo būti nuvalyta.

Tačiau realybė tokia, kad Lietuvoje nėra ne tik žinių ekonomikos, bet ir išvystyto pedofilų tinklo. Apie tai pasakė prokurorai. Dar vienas bandymas pristatyti Lietuvą Pasauliui žlugo.

Vilniaus milžinai, bendradarbiaudami su KITOKS naujienų portalas milzinai.com, maloniai ir kantriai primena, kad vienintelis tinkamai Lietuvą reprezentuojantis ženklas yra ežiukas. Faktinai privalomas.

Koncepciją kūrę ekspertai aiškina, kad ežiukas byloja apie Lietuvos novatorišką kultūrą, ekonominį augimą ir verslumo dvasią, sporto laimėjimus, politinę regiono lyderystę. Vilniaus milžinai paprastai pasižymi ryžtingumu priimant sprendimus, iniciatyvumu, veiklumu ir veržlumu, inovacijų kūrimu ir diegimu.