Panevėžio rajono savartyne rasta ir trečioji žmogaus koja

Lap 13, 2009
kaip praneša, vakar dieną Panevėžio rajono sąvartyne gėrybių ieškantys žmonės aptiko dešinę žmogaus koją.

Kiek vėliau kraupaus radinio sukrėsti gėrybių ieškotojai išvydo ir antrąją šios mįslingos istorijos kaltininkę – kairę žmogaus koją.

Įtarimai

Panevėžio rajono kriminalistams įtarimų sukėlė tai, kad rastas ne visas žmogaus kūnas, o tik dvi jo dalys. Tiriamos kaip dvi dalys taip ir dvi nusikaltimo versijos – arba tai kraupaus nusikaltimo pėdsakai, arba ligoninių aplaidumas utilizuojant (blusuojant) organinės kilmės atliekas. Svarstoma tikimybė, kad abi kūno dalys yra to pačio vieno žmogaus.

Ginasi

Panevėžio ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojas Arvydas mušėsi kumščiu į krūtinę, kad yra neįmanoma, kad iš jų ligoninės kas išmestų koją į šiukšlių dėžę – ligoninė jau senovėj sudariusi sutartį dėl utilizavimo su UAB „Senovė“, kuri už beveik penkis litus už kilogramą pasiima iš ligoninės ir išutilizuoja visas organinės kilmės medžiagas.

Slepiasi

Sąvartyno darbuotojai išvydę žurnalistus pasislėpė šiukšlių kalne ir iš ten garsiai šaukė, kad nėra komentarų.

Trečia koja

Pagaliau sąvartyne gėrybių ieškotojai aptiko trečią žmogaus koją. Ši atlieka – nei kairė, nei dešinė, todėl galėtų dėvėti bet kurios pusės batą. Panevėžio rajono kriminalistai svarsto galimybę, kad visos trys rastos kūno dalys yra vieno ir to paties žmogaus.

Premija

Panevėžio rajono savivaldybė už kiekvieną naują rastą koją savartyne žada premiją, jos dydis nėra skelbiamas, – praneša dienraštis „Minutė“.

Nekomentavo

Žinomi visuomenėje Šarūnas Jasikevičius ir Asta Valentaitė šios istorijos, kol vyksta tyrimas, nekomentavo.

Spausdinti

Pasidalink

  • Afonasijus – 07/20/13
    Nekomenuosiu.
  • Justinas Bočiarovas – 07/20/13
    nu, geras. Trečia koja – tai neįmanoma. Iki ko dar nusirisime? kad policija tirtų? Gal kvankt galvelėse?