Širvintų rajone sprogęs dujotiekis – reklamos triukas!

Spa 26, 2009

Šeštadienio rytą Širvintų rajone sprogęs dujotiekis tėra KITOKS naujienų portalo milzinai.com reklamos kampanijos dalis. Tokį pareiškimą pirmadienio vakarą išplatino portalo atstovai.

Milzinai.com atstovai aiškino, kad taip siekė atkreipti dėmesį į Lietuvą ir parodyti, kad šalyje ne viskas yra blogai, o Lietuva gali būti įdomi ir žaisminga.

Su degtukais padeginus vamzdį kilo didelis gaisras, kurio liepsnos buvo matomos net už keliasdešimties kilometrų. Ugnis buvo milžiniška, triukšmas toks, kad net negalima susikalbėti. O sėdėti karšta buvo net mašinoje. Liepsnų liežuviai danguje raižė skiemenis „TRA“, „RAF“, „LOK“, „BOL“. Už geležinės uždangos gyvenantiems pasienio baltarusiams liepsnos simbolizavo laisvės troškimą.

Tikroji sprogimo priežastis prajuokino Vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį. „Tai pokštininkai, išdykėliai, – juokėsi ministras. – O mes jau buvom įsitikinę, kad čia Latvių gatvės darbas, na, kaip minimum, Kauno gaujų tarpusavio karai. Buvome iškėlę versiją, kad dėl sprogimo kalti pedofilai. Na, neatmetėme telefoninių sukčių varianto… O čia – patikimas, objektyvus, nešališkas naujienų portalas! Ha ha ha, negaliu, nu, pavarot, vyrai!…“ – juoko ašarų netramdė vyriausiasis Lietuvos specialiųjų tarnybų vadas.

Panašų pokštą pirmadienio rytą Latvijoje iškrėtė mobiliojo ryšio bendrovė TELE 2. Telefonistai imitavo meteorito kritimą ir susprogdino gyvenvietę šalies šiaurėje.