Gerai vairuoti moterims trukdo hormonai

Spa 22, 2009

Daugelis miegamųjų mikrorajonų ir ypač centrinių miesto rajonų gyventojų rytais prabunda nuo iš gatvės sklindančių beviltiškų šūksnių „Gde priparkovaca?!“. Kur prisiparkuoti yra vienas pagrindinių modernaus žmogaus klausimų šiandien.

Pristatė, priveisė visokių daugiaaukščių, prekybcentrių, jomarkų, nei tu juos apeisi, nei apvažiuosi, privažiavus nėr kur statyti automobilį. Privažiuoji, bandai ir ten, ir ten, – ten vietos nėra, ten jau viskas užkišta, ten jau užgrūsta, ten pristatyta. Seni ir nauji, gražūs ir negražūs automobiliai visur kur tik įmanoma ir neįmanoma. Tai gal nereikėjo visko taip centre koncentruoti, kad visi į vieną vietą važiuotų, kad net invalidų vietos būtų užkištos?

Ypač kai privažiuoja su golfais arba Audi, jiems, atrodo, negalioja jokios taisyklės. Nu tokių debilų, tokių nevykėlių dar niekada nemačiau. Jeigu dar BMW, tai žinok, kad už vairo visiškas asilas ir degeneratas. Jam nieko nereiškia ir invalido vietoje automobilį priparkuoti. Negali paskui nei troleibusai, nei autobusai pravažiuoti, iš principo taip kamščiai sudaromi.

Su mazdom, su tujotom suvažiuoja, užkiša visus kiemus, užstato pravažiavimus, sukiša ant praėjimų, invalidų vietose pristato, ten, kur su geltona linija šaligatvis pažymėtas, kad negalima būtų statyti – ir ten sustato, ant gazonų, ant šaligatvių, privačiuose kiemuose, net invalidų vietose – visur pamatysi automobilį. Be automobilio šiais laikais nė žingsnio.

Juoko bangą kelia prisiparkuojančios moterys – kol išsuks, kol pataikys, kol vairą apsuks, aš jau šimtą kartų būčiau prisiparkavęs. Prieš tai buvo kad išvažiuodamas kažkoks asilas nubrozdino sparną. Draudimo boržolė – du šimtai litų ir už dyką jie tikrai netaisys, vadinasi, nuostoliai, vadinasi, smūgis šeimos finansams.

Su smartais važinėjančius tai išvis norėtųsi ištraukti kur prie sankryžos ant šaligatvio ir sumaigyti, sutraiškyti, dulke paversti, kad lietus nuplautų ir nieko išvis nebeliktų. Apie ką kalba!

Spausdinti

Pasidalink

  • Saulius Patackas – 07/14/13
    Ačiū, kad palietėte labai aktualią temą. Vyriausybė turėtų skirti daugiau dėmesio ir lėšų problemai spręsti
  • Aurelijus – 07/14/13
    Aciu, labai informatyvus ir gerai nuteikiantis tikros publicistikos perliukas, pagardintas naturalia, siuolaikiniam zurnaliugai nebepazistama Emocija
  • Daumantas – 07/14/13
    Taip taip, būtent Vyriausybė turėtų skirti kiekvienam po parkavimo vietą, ją išasfaltuoti, ir dar po asmeninį kiemsargį, kuris lapus, sniegą nuvalytų, pasaugotų, skirti…