Milzinai.com pavyko prakalbinti Generalinį prokurorą

Spa 22, 2009
Jau ne pirmą savaitę kulniuojantį tai į Seimą, tai į Prezidentūrą, tai į Prokuratūrą A. Valantiną stebi visuomenė. Ko jis ten eina? Ir kodėl dar sykį grįžta? Apie ką kalba? Su kuo?
Lietuvoje neramu. Grįžus Kauno mafijos vadeivai H. Daktarui, išsprogdinus socialdemokratų būstinę, prasidėjus niekuo dėtų pedofilų persekiojimui visuomenėje tvyro nežinios skraistė.

Kas gali atsakyti į mums rūpimus klausimus? Enciklopedija negali. Valdininkai taip pat tyli – siunčia nuo vieno langelio prie kito.

„Kaip paaiškintumėte šių dienų aktualijas?“ – klausiame Premjero A. Kubiliaus. – „Eikite nuo vieno langelio prie kito“, – gauname mįslingą atsakymą.

Einame prie kito.

Ten – jaunas jau penketą metų Užsienio politikos koridorių sienas trinantis klerkas: „Aš tikiu tuo, ką mes darome. Tai tikrai svarbu. Per pastaruosius kelerius metus pasirašėme daugybę bendradarbiavimo sutarčių su įvairiausiomis pasaulio institucijomis dėl galimybės persiųsti interesantus prie dar kito langelio. Apie šių dienų aktualijas daug kalbėti negaliu, supraskite, konservatoriai (mįslingai akimis rodo į konservatorius). Bet tai yra svarbu. Aš tikiu, ką mes darome“.

Prokuroras? Taip. Prokuroras. Tai jis eina ir viską pasako Seimo nariams, Prezidentei.
Bet ne mums, paprastiems žmonėms.

Tačiau KITOKIAM naujienų portalui milzinai.com pavyko prakalbinti LR Generalinį prokurorą A. Valantiną.

„Gerbiamas Prokurore, kaip paaiškintumėte šių dienų aktualijas?“

„Tai gali pakenkti tyrimui, todėl negaliu komentuoti“ – KALBĖJO prokuroras. – „Visi atsakingi už šiuos įvykius turės prisiimti atsakomybę“.

Ir ramiau iškart visiems. Dabar viskas aišku.

Pasidalink

  • Vaidas – 07/14/13
    man jau ramu