Kas kitas sės už grotų? Gal Tadas Blinda?

Spa 9, 2009
Visi sutartinai sako, kad bankininkai atima iš mūsų pinigus, bet yra ne taip. Pažvelkime kad ir į demokratijos lopšį JAV. JAV yra toks miestas, pramonės milžinas Detroitas. Detroite gyvena Patricija Kyzer, užatlantės bankininkų vadinama Robin Hude. Neseniai Notingemo šerifas ją pagavo ir nuteisė kalėti vienerius metus ir vieną dieną. Šia istorija susidomėjo ir milzinai.com.
Kodėl ji vadinama Robin Hude? Kodėl nuteista kalėti vienerius metus ir vieną diena? Kas čia daros?Pirmasis atsakyti suskubo milzinai.com informacinis partneris telegraph.co.uk. „Ši bankininkė per 8 darbo metus pavogė apie 340 tūkst. JAV dolerių (apie 795 tūkst. litų). Ne šiaip sau pavogė – šituos pinigus ji išdalino visokiems žmonėms, kuriems pinigų reikėjo mašinos remontui, nuomai ir panašiems finansiniams rūpesčiams išspręsti. Šerifas, pasiuntęs Robin Hudę cypėn, mums pasakė, kad taip daryti negalima, nes tos dienos, kai buvo galima vogti iš turtingųjų ir dalinti vargšams, jau seniai praėjo. Tačiau ar dėl tokio teisingumo, dėl tokios ateities mes kovojome?“ – retoriškai klausė Vašingtono dienraštis.

Milzinai.com duomenimis, Robin Hudė Patricija ištiesė pagalbos ranką skandalingajai kalbininkų trijulei V.Šustauskui, H.Daktarui ir P.Vanagui, sugalvojusiems Kauno sunaikinimo planą bei išradusiems žodžius „Moldova“, „tuštukė“, „nuoriu šventę švęst“, „Vilkaviškis“ ir „be pykčio“.

Kai baigsis įkalinimo laikas, lauksime visiems po lygiai teisingos amerikietiškosios Obamos Lietuvoje.

Pasidalink

  • Ugnė – 07/14/13
    O tai čia gal panašiai kaip su Seimo buhaltere gaunasi, ar kaip čia yra? Ar galėtų kas kvalifikuotai pakomentuoti?