Draugą nelaimėje pažinsi

Spa 9, 2009
Kaip pranešė portalas milzinai.com, krizė baigėsi. O paskui vėl prasidėjo, ir menininkams atlyginimai buvo sumažinti per pusę. Menininkų organizacinis komitetas nutarė, kad jiems tai nepatinka ir ėmėsi piketuoti. „Nemaloni ir pikantiška patirtis“ – tokį plakatą laikė vadeiva, buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas, o dabar nepriklausomo kino kūrėjas Egidijus Kūris.
„Nepriklausomo kino kūrėjas Egidijus Kūris?“ – stebėjosi kinomanai, išvydę naująją žvaigždę ant žurnalo „Žmonės“ viršelio. Menininkas nebuvo linkęs atvirauti apie karjeros posūkį, tad pakalbinome jo kaimyną, disidentą Jurijų Radovičių, kurį, jo paties žodžiais sakant, „seka pusė Lietuvos“.

Kaimynas nevaržė savęs pasakodamas apie garsųjį kaimyną. „Jis visame name primontavo mažyčių kamerų! Suprantat, mažyčių! O jo filme vaidina A.Baukutė, A.Valinskas ir A.Valinskienė, epizoduose A.Rupulevičius. Mačiau juos vedžiojančius šuniuką, turbūt bus filmas apie keturkojus draugus.“

„Greičiausiai tai romano „Šuns širdis“ ekranizacija. O gal „Maksi šuo Fikas“? – akimirkai susimąstė užkalbintas kritikas A.Valiulis.

J.Radovičius visaip padeda savo alkstančiam draugui. „Gal nori ašarinių dujų?“ – su tokiu klausimu šį trečiadienį pasitiko bičiulį Jurijus.

„Nemaloni ir pikantiška patirtis. Kartoju, nemaloni ir pikantiška patirtis“ – negailestingą smūgį J. Smorigino virtuvei kirto Egidijus.

Pasidalink

  • Ugnė – 07/14/13
    Man tai niekada Kūris labai nepatiko. Nei kai teisme dirbo, nei dabar. Kažkoks įtartinas atrodė. Neskubėčiau nurašyti kaimyno, kol atatinkamos tarnybos visko iki galo neišsiaiškino.