Kaliningrado gubernatorius kviečia Lietuvos statytojų bendroves dalyvauti statant atominę elektrinę

Spa 5, 2009
Lietuvoje viešintis Kaliningrado gubernatorius A. Bosas teigia, kad Lietuvos įmonės turi konkurenciškų pranašumų – ir medžiagų atsivežti pigiau, o ir dirbantiems ne taip toli į darbą važiuoti.

„Į pačias statybas aš nekviečiu, bet kviečiu atvažioti ir prisistatyti Letuvos statybininkus, o per tai atrasimia bendrų būdų, kaip pastatyci elektrinėią“ – kalbėjo A. Bosas. – „A potom mes jums nibrangiai ėlėktrą pardotumia“.

Ūkio ministras D. Kreivys džiaugėsi galimybe Lietuvos statybininkams išgyventi sunkmetį. „Džiaugiuosi galimybe Lietuvos statybininkams išgyventi sunkmetį“ – kalbėjo ministras.

Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Adakras Šeštakauskas iš anksto baiminosi galimų Rusijos pastangų trukdyti ateiti į šią milžinišką rinką.
„Esame gavę signalų, kad iš Lietuvos atvykstantys statybininkai bus griežtai tikrinami dėl antibiotikų – pagal Rusijos normas viename statybininko šimte gramų negali būti daugiau nei 0.1 mg antibiotiko. Dar šiemet trylikai iš devyniolikos Lietuvos statybininkų buvo uždrausta įvažiuoti į Rusiją“.

Lietuvos SAM atstovai žadėjo nuo šiol atidžiau kontroliuoti melžiamas karves – ūkininkai specialiai joms duoda antibiotikų, o dėl to kenčia statybų verslas – statybininkai prisigeria pieną ir tada jau jų kraujyje atsiranda antibiotikai.

Ligonių kasos situacijos nekomentuoja.

Ligonių garbanos situacijos nekomentuoja.

Naujoji atominė elektrinė bus statoma Sovietske, netoli Lietuvos sienos. Naujienų blogas delfi „Sovietske“ rašo su „C“.