Policininkai atrado Seimo narės A. Butkutės nuomojamą automobilį

Rgs 23, 2009
Policija šiandien atrado sudaužytą Seimo narės A. Butkutės mašiną garaže ir be numerių.
Kaip pasakojo garažo meistrai, automobilį atvarė ne, kaip įprasta, Seimo narės vyras, o kitas meistras, toks kaip ir jie – žmogus remontuojantis automobilius. Atvyko dėvėdamas Automobilių meistro kombinezoną ir juodus lakuotus batus smailais galais.

Prokurorui atvykus į garažą pasirodė, kad automobilis tikriausiai po avarijos. Jo pažiūrėti kviesta A. Butkutė atvykti negalėjo. Ji baisiai nustebo, kad automobilis ne Klaipėdoje. Butkutės vyras K. Rupulevičius irgi pasipiktino, esą automobilį palikęs Klaipėdoje.

Kaip paaiškino automobilį atvaręs meistras, jis smarkiai pažeistą mašiną radęs Jūrų muziejuje Pingvinų sekcijoje. Jam esą pagailo neblogo automobilio, todėl jį nusprendęs suremontuoti ir taip pradžiuginti pingvinus. Meistras neva nežinojęs tikrojo mašinos šeimininko.

Automobilyje aptikta daug elektros instaliacijos dalių – elektros lempučių, elektros lizdų, patronų, santechnikos – unitazų, pisuarų, kriauklių ir vandens maišytuvų, kaip įtariama, išlupinėtų autostrados Kaunas-Klaipėda pakelės kavinėse, restoranuose ir moteliuose. Manoma, kad tai žinomos moters, pagarsėjusios silpnybe namų apdailos detalėms, radinys.

Išėjo pusbrolystės atostogų

Milzinai.com prisimena, kad K. Rupulevičius, kuris dirba Aplinkos ministro patarėju, ministro paprašytas išeiti iš darbo, nesutiko. Ministras ėmėsi ieškoti teisinių būdų atleisti nesąžiningą tarnautoją, tačiau šis suskubo išsaugoti didžiąją dalį iš valstybės gaunamų lėšų – išėjo pusbrolystės atostogų.
„Nėra tokių atostogų“ – sutartinai įtikinėjo Aplinkos bei Teisingumo ministrai, tačiau K. Rupulevičius vis tiek išėjo.
„Man beliko skėsčioti rankomis“ – skėsčiodamas rankomis kalbėjo ministras G. Kazlauskas.

Nesusipratimas

Milzinai.com praneša, kad LR Seimo narė A. Butkutė už mokesčių mokėtojų pinigus išsinuomavo apynaujutėlaitį automobilį neturėdama ne tik vairuotojo pažymėjimo, o kartais net vaikščioti gerai nemokėdama. Todėl yra įtariama, kad automobilis buvo naudojamas ne Seimo narės darbo reikmėms, o jos vyrų gimtadienių šventimui.

Kas nutiko?

Liudininkai teigia, kad A. Butkutės nuomojamas visureigis Tojota Goštauto ir Gedimino gatvių sankryžoje užsidegus raudonam šviesoforo signalui nekantriai didino automobilio variklio apsukas ir nesulaukęs žalio šviesoforo signalo nutarė pergudrauti eismo dalyvius – smūgiuodamas automobiliu nuvertė šviesoforą, taip neva padarydamas sankryžą nereguliuojamą, ir nuskubėjo gėrimų parduotuvės link. Kiti šaltiniai teigia per automobilio keleivio langą matę moters papus.

Kokie miltai?

„Rupūs miltai“ – teigė LR Seimo Etikos „prižiūrėtojas“ R. Salamakinas. – „K. Rupulevičius neabejotinai vairavo tą automobilį, nes ne vienas liudytojas patvirtino matęs automobilyje įtaisytų elektros lizdų bei unitazą, kaip manoma, pasisavintų iš seniau A. Butkutės nuomoto bendrabučio kambario.