LR Seimas „Taip ir ne“ pasakė „Ne“ (atnaujinta 00.59)

Rgs 16, 2009
Šiandien LR Seimo nariai ėmėsi savo pačių Pirmininko A. Valinsko nuėmimo procedūros.

„Aš taip ir galvojau“ – tribūnoje kalbėjo charizmatiškasis humoristas, teisininkas, prodiuseris, TV laidų „Mūsų miesteliai“, „Kitų miesteliai“, „Taip ir ne“, „Žvaigždžių karai“, „Dvyračio žinios“ kūrėjas ir vedėjas Valinskas. – „Aš taip ir galvojau. Ir mano žmona Inga taip ir galvojo. Svolačiai“.

Kaip pasirengimo balsuoti metu paaiškėjo, visi Seimo pirmininkui mesti kaltinimai tebuvę burbulas. Šį burbulą pūtė jo buvę bendražygiai, vėliau tapę politiniais oponentais, iš Tautos Prisikėlimo Partijos atskilusios frakcijos „Aštuonios Lietuvos“ nariai.

„Tau – rudens rimties melodija. Tau – žiemos sapnai ir ilgesys“ – kalbėjo pastarosios frakcijos lyderis L. Dinius.

Jo kolega A. Nedzinskas mirksėjo akimis ir dažnai kartojo raidę „A“, vis bandydamas apžioti LR Seimo mikrofoną.

Pasak LR Seimo pirmininko, ši istorija politinių oponentų užsakymu siūta baltais siūlais gamykloje „Lelija“. Siūlai medvilniniai, tinka skalbti ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje, o lyginti reikėtų pagal kantą. Neskalbti su spalvotais rūbais.

Mafija – visur, pistoletas – rankoje, pinigai – kitur

Šiuos įrodymus LR Seimo pirmininkui į veidą metė kitas jo buvęs bendražygis L. Kernagis.

„Aš nesuprantu, kodėl galvojate, kad jei mano draugas banditas, tai aš jam būtinai padedu. Nebūtinai aš jam padedu. O be to – nelabai jis man ir draugas. Visai gal net jis man ir ne draugas. Labiau mano žmona draugauja su jo žmona. Tai čia jos banditės iš tikro, mes ne banditai“ – gynėsi A. Valinskas.

„Vaikeli, tau dar paūgėt iki tokių reikalų suderinimo“ – kalbėjo su nusikaltėliais ir sraigtasparniais siejamam tokiam prezidentui Paksui artimos partijos „Teisingumas yra teisingumas“ atstovas Valentinas Mazerinas.

„Nu va. Aš taip ir galvojau“ – Seimo nariams atsakinėjo B. Valinskas.

„Ūsus nusiskustum“ – aistras kaitino liberlarlcentristras R. Zuokas.

„Gal ir ne banditas. Maža ką“ – svarstė Premjeras A. Kubilius. – „Bet bendrai gal labiau banditas. Pažiūrėkit į jo ūsus“.

Po balsavimo, kai 9 Seimo nariai sugadino biuletelius, nes žaidė vada, apie 95 narius balsavo už nuėmimą, o 20 balsavo prieš, pakalbintas dabar jau buvęs LR Seimo pirmininkas kalbėjo: „Aš taip ir maniau. Iškart žinojau, kad taip baigsis. Dar niekas gimęs nebuvo, o jau žinojau. Viskas čia nuo pradžių aišku buvo. Fak rondo“.

Nuo TPP atskilusios frakcijos „Žilvitis“ narė I. Valinskienė teigia neabejojusi tokia balsavimo baigtimi. Pasak talentingosios politikės, ji net pati agitavusi kitus narius taip balsuoti: „Balsuokite už A. Valinsko nuėmimą“ – kalbėjo šokėja ir per pertraukas filmų įgarsintoja.

„Taip ir maniau“ – neliūdėjo A. Valinskas. – „Negi manot, kad nemaniau? Maniau. Viskas pramatyta, kaip sakoma. Bet dar nesakau „ate“, kaip sakytų toks kitas Valinskas, sakau: „Taip-ir-gal-vo-jau“.

Kokių balsavimo rezultatų tikėjotės?milzinai.com teiraujasi buvusio šoumeno A. Valinsko.

„Realiai tai taip ir buvau numatęs. Galvojau, kad gal Nedzinskas neturėtų pataikyt kryžiuko ant balsavimo biuletenio, tačiau kažkas tikriausiai padėjo ir šiam. Kas jis būtų be manęs šiandien? – Antanas. Bet nesupranta dar. Jei viską pasakius tiesiai – taip ir maniau.
Žinojau. Jau vakar vakare žinojau, kad taip balsuos, iškart žinojau. O prieš pat prieš pat balsavimą – iškart žinojau, kaip balsuos.
Pačioj pradžioj dar, jei atvirai, toks kirminukas kirbėjo: „Taip ar ne, taip ir ne, taip ar ne“, bet tik akimirkai, po to iškart supratau – nuims.
Einu skustis, nebekalbam. Bet jei kas kada Jūsų skaitytojų garbių paklaustų – ži-no-jau. Čiku-raku“.

milzinai.com info