Lodzėje tvyro įtampa

Rgs 15, 2009

Ištverti Europos krepšinio čempionate tvyrančią įtampą – rimtas iššūkis net ir profesionaliems krepšininkams. Pirmieji varžybų maratono streso neatlaikė broliai – dvyniai Lavrinovičiai. Pakvietę trenerį į Švyturio barą išlenkti alaus, broliai – dvyniai aptalžė jį lazdomis, įgrūdo į mašinos bagažinę ir nuvežė į mišką.

Ten R. Butautas virve buvo pririštas prie automobilio ir kelis kilometrus velkamas asfaltu.

„Prašau jūsų tolerancijos, mes labai stengiamės, mums neišeina. Nepilkite ant žaidėjų pamazgų, tai – mano kaltė“ – kalbėjo dardėdamas asfaltu treneris. Galiausiai budeliai gyvai aukai peiliu nulupo odą ir nupjovė galvą.

Nerimas spaudė ir Simo Jasaičio širdį. Pabeldęs į Andriaus Mažučio duris su pretekstu, kad pasiskolinti mineralinio vandens, įsiveržęs į vidų Simas Mažutį nužudė, supjaustė į gabalus, o po to vaikščiojo su nupjauta galva po turistų mielai lankomą Lodzės senamiestį.

„Jis vaikščiojo po senamiestį, laikydamas Mažučio galvą ir šaukdamas išsigandusiems vietos gyventojams, kad niekas nemėgintų jo sulaikyti“, – sakė žurnalistams tenykštės policijos atstovas spaudai.

Netrukus pasiuto Linas Kleiza, kuriam talkininkavo Robertas Javtokas. Pamatęs sukruvintomis iki alkūnių rankomis į viešbutį grįžtančius brolius – dvynius Lavrinovičius, Kleiza neištvėrė ir nupjovė jiems galvas. Papildomai buvo nupjauta netikėtai į viešbučio koridorių išėjusi Artūro Jomanto galva. Siekdamas sunaikinti nusikaltimo pėdsakus, L. Kleiza įsidėjo brolių – dvynių galvas į celofaninį maišą, o į jį bededant A. Jomanto galvą, ji iškrito ir nusirito į duobę, kur buvo įmestas kūnas. Tuomet L. Kleiza ištraukė iš duobės A. Jomanto galvą, nupurtė nuo jos žemes ir įsidėjo į celofaninį maišą, kuriame gulėjo brolių – dvynių galvos. Palikęs R. Javtoką pabaigti darbą – užkasti brolių – dvynių ir A. Jomanto lavonus be galvų, L. Kleiza nuėjo.

Tragiškai užgeso Mantas Kalnietis – kentėdamas didžiulius nugaros skausmus, įžaidėjas eidamas į viešbutį trumpam prigulė ant bėgių. Krovininio naftos produktų kupino sąstato garvežio ratai nupjovė M. Kalniečiui galvą.

Nelaimė neaplenkė ir Mindaugo Lukauskio bei Jono Mačiulio. Žaisdami pokerį bičiuliai nejuokais susiginčijo ir apkaltino vienas kitą sukčiavimu. Neištvėręs paniekos, J. Mačiulis nupjovė M. Lukauskiui galvą.

Kivirčas nutraukė Tomo Delininkaičio ir Marijono Petravičiaus draugystę. Bičiuliai susiginčijo, kuris iš jų didesnis. Lažybas užtikrintai laimėjo T. Delininkaitis. Neapsikentęs apgavystės, M. Petravičius į komandos draugą iššaudė visą pistoleto apkabą. Tada auką išrengė nuogai, nupjovė galvą ir iš išniekintų palaikų tuo pačiu peiliu išlupo kulkas. T. Delininkaičio galvą Marijonas trumpam padėjo viešbučio prieigose, kur ją surado lapė. Pirmadienio pavakare į sodus važiuojantys Lodzės gyventojai tapo kraują stingdančio reginio liudytojais. Prieš vieną iš automobilių žvyrkelyje išniro lapė. Nasruose ji nešėsi žmogaus galvą. Išsigandusi liudininkų, lapė savo grobį numetė. Policijai apie šiurpų radinį pranešta tik susistabdžius paskui važiuojantį kaimynės automobilį.

Įsiaudrinęs M. Petravičius paskum nupjovė galvas R. Javtokui, S. Jasaičiui, J. Mačiuliui ir L. Kleizai. Daugiau neapgaudinės!