Įkaušęs apsaugininkas šaudęs restorane labai nori atgauti ginklą

Rgs 3, 2009
Buvęs LR Prezidento Al. Brazausko apsaugininkas smagiai įkaušęs koviniu ginklu šaudęs restorane labai prašo grąžinti konfiskuotus ginklą su šoviniais.

Vilniaus apygardos administracinis teismas pagaliau atvertė bylą, kurioje buvęs Valstybės apsaugos departamento (VAD) pareigūnas skundžia policininkus, nutarusius konfiskuoti jo ginklą ir dėtuvę su šoviniais (30 vnt.).

„15 šovinių – dar, dar…“ – skundėsi J. Pavlikas. – „Bet 30 nėra tas konfiskuotinas skaičius, atitinkantis protingumo kriterijus nusikaltime ir bausmėje“.

Gegužės 14 d. majorui J. Pavlikui buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, kuriame be kita ko nurodyta, kad J. Pavlikas būdamas smagiai apsvaigęs su savimi nešėsi siuviamąją mašiną „Sig Sauer“ ir joje įtaisytą to paties pavadinimo šaunamąjį ginklą. Vidinėje majoro švarko kišenėje buvo aptikta konservų dėžutė su 30 šovinių, kuriuos policininkai konfiskavę ir pasidalinę lygiomis dalimis.

Tačiau su sprendimu J. Pavlikas nesutiko ir teismo paprašė panaikinti jam skirtą nuobaudą – esą ne toks jau ir įkaušęs tądien jis buvo.

KITOKS milzinai.com prisimena, kad dar praeitų metų rugpjūčio 15 dieną J. Pavlikas linksminosi restorane „Amatai“, tačiau bevalgydamas antrąjį patiekalą supykęs ant virėjo, neva persūdžiusio maistą, ir ėmęs šį vaikytis po virtuvės patalpas juokais koviniu ginklu šaudydamas į kulinarą. Viso registruoti 7 šūviai, tačiau nė vienas virėjo nekliudė, todėl šis leidęs sau pasijuokti iš majoro netaiklumo, rodant rodomaisiais pirštais, juos kryžiuojant ir dainuojant dainą „Gėda-pelėda“.

Virėjas iki dabar negali pamiršti to linksmo vakaro. Jis teigia, kad būtų buvę mažiau linksma, jei kulka būtų kliudžiusi. „Žinojau, kaip bėgioti“ – sakė virėjas.

Paklaustas ką veiktų atgavęs ginklą ir šovinius majoras J. Pavlikas teigė dar galutinai nesuplanavęs. Tačiau paslaptingai užsiminė turįs nesuvestų sąskaitų su kulinarijos pasauliu.