Sunkiai sekasi naikinti miestas Kaunas. Miestą apsupo grupiruotė „Aras“

Rgs 3, 2009

KITOKS naujienų portalas milzinai.com dar š.m. rugpjūčio 27 d. pranešė visuomenei apie planus sugriauti miestą Kauną. Šios skaudžios, bet, deja, neišvengiamos akcijos šalies Vyriausybė buvo priversta imtis siekdama sunkmečiu mažinti nedarbą ir kurti patrauklią aplinką plyno lauko investicijoms.

Greičiau nei per savaitę pavyko sunaikinti prekybos centrą „Merkurijus“, pasikasta po Prisikėlimo bažnyčios pamatais, išmontuotas paminklas Laisvei, atlikta daugelis kitų pastatų griovimo ir kauniečių naikinimo darbų.

Deja, ne visi Kauno gyventojai gavę Lietuvos karinių oro pajėgų kvietimus geranoriškai atvyko į dujų kameras. Dalis jų slepiasi griuvėsiuose, bando kastis į požemį, griovimo ir naikinimo brigadoms pateikia fiktyvius nedarbingumo lapelius – biliotenius. Netrūksta ir kitokių sabotažo formų. Nuo 1926 m. Šančiuose gyvenantis Ignotas Kvaraciejus antradienį bandė atstatyti Lietuvos karinių oro pajėgų sugriautą namelį. Ignotui Kvaraciejui skirta bauda už nelegalias statybas, jis paragintas tučtuojau atvykti į dujų kamerą pagal buvusią gyvenamą vietą.

Įtariama, kad už sąmokslo kyšo Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko ausys. Jo pavedimu pradėti kurti partizaniniai Kauno miesto gelbėjimo padaliniai „Maroz“. Partizanai dūmuose paskendusiose gatvėse vienas kitą atpažįsta iš sporto prekių, rūbų ir avalynės. Vilniaus Šiuolaikinio meno centras paskelbė, kad už mero Andriaus Kupčinsko galvą yra pasirengęs sumokėti 10 vidutinių atlyginimų premiją.

O kaip stipriai „Maroz“ driokstelėjo naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kauno priemiesčiuose degalinėje „Saurida“! Tačiau desperatiški evakuacijos bandymai priėjo liepto galą.

Nepatenkinta susiklosčiusia situacija, vakar Kauno miestą apsupo grupiruotė „Aras“. Itin aukštos kvalifikacijos kaukėti pareigūnai stabdė prie savo darbą atnaujinusio IX forto išvykstančias pakeleivingas mašinas, tikrino kelionės dokumentus, bagažines ir bardačiokus. Nei vienas Kauno prirašymą turintis keleivis „Aro“ vyrų gailestingumo tikėtis negalėjo.

Lietuvos karinės oro pajėgos praneša, kad nepaisant kilusių sunkumų užduotį pavyks atvykti laiku ir labai švariai.

Spausdinti

Pasidalink

 • tomas – 06/09/13
  kas cia per nesamoniu portalas?Tokius portalus uzdrausti reikia,nes,matau,kad cia mazvaikis kazkoks,kuris realybeje nesusigaudo prase toki straipsni
 • pritariu – 06/09/13
  jo, asilas kazkoks, visiskas psichas.
 • Afonasijus – 06/09/13
  nuostabūs komentarai.

  Kaip suprantu turėtų būti taip:

  tomas: pritariu – Kauno miesto sugriovimui.

  Vienžuo šaunuoliai, nuostabus tinklapis, labai tendencingas, nors gal šiaip nelabai 😉

 • pritariu – 06/09/13
  jo, nelabai, visiškai nelabai.