Maxima pradeda naują akciją – ATSIPRAŠAU!

Rgp 31, 2009

Baigiantis nuolaidų kortelių Ačiū! galiojimo laikui, prekybos milžinė Maxima skelbia naują akciją – ATSIPRAŠAU! Akcijos esmė – kviesti vartotoją būti mandagiu ir atsiprašyti artimųjų už praeityje padarytas skriaudas ar neteisybes.

Už kiekvieną atsiprašymą, kurį raštiškai patvirtina atsiprašytas fizinis ar juridinis asmuo, atsiprašėlis turės galimybę gauti du lipdukus bei sąsiuvinėlį lipdukams klijuoti. Surinkusieji 50 lipdukų galės su 50 proc. nuolaida įsigyti naujų frotinių rankšluosčių komplektą, surinkusiems 100 lipdukų bus suteikta galimybė su 80 proc. nuolaida nusipirkti madingų vonios aseksuarų. Aseksuarų skaičius ribotas.

„Juk visi esame vieni kitiems daugiau ar mažiau pakenkę, šį bei tą sugadinę, o neretai ir pavadinę negražiu pavadinimu. O atsiprašyti juk taip paprasta“ – šypsosi Maximos pagrindinis akcininkas Nerijus Numavičius.

Simboliška, kad būtent N. Numavičius tapo pirmuoju akcijos dalyviu. Savo ir VP dešimtuko vardu jis atsiprašė kompanijos MG Baltic prezidento Dariaus Mockaus, kurį Maxima kiek anksčiau buvo apkaltinusi bendradarbiavimu su užsienio slaptosiomis tarnybomis. Jei D. Mockus raštiškai patvirtins atsiprašymo gavimą, N. Numavičiui bus įteikti pirmieji akcijos ATSIPRAŠAU! lipdukai – Nr. 1 ir Nr. 2.

Lietuvos disko metimo gyvoji legenda Virgilijus Alekna už nesėkmę kovoje dėl medalių Berlyno lengvosios atletikos pasaulio čempionate prašys atleidimo Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus Algirdo Raslano, o nuo teisingumo besislapstantis nusikaltėlių vadeiva Henrikas Daktaras dar iki šių Kalėdų ketina išsiųsti atsiprašymo – sveikinimo atvirlaiškius visiems daktarų gaujos nužudytųjų artimiesiems.

Stebėtinai greitai akcija populiarėja užsienio šalyse. Irako Užsienio reikalų ministerija praneša, jog gavo buvusio JAV prezidento Georgo Busho atsiprašymo laišką. „Mielas Saddamai, – sakoma laiške. – Visai tai tiesiog buvo pokštas, galbūt ne visai vykęs, bet pokštas. Meldžiu atleidimo“ – rašo buvęs prezidentas.

KITOKS naujienų portalas milzinai.com kviečia skaitytojus viešai atsiprašyti už savo artimiesiems prikrėstas eibes šio straipsnio komentaruose. Atsisakiusiems geranoriškai atsiprašyti gali būti apribota portalo naujienų prenumerata.