LR Seime – permainos

Lie 17, 2009

LR Seimo Pirmininkas nesiliauja juokavęs – oficialiai įsteigta nauja Seimo frakcija „Žilvitis“.

Jos nariais tapo iki šiol TPP frakcijai priklausę Seimo pirmininkas ir TPP lyderis Arūnas Valinskas, Inga Valinskienė, Antanas Nedzinskas, Dainius Budrys, Asta Baukutė, Vincas Babilius, Arūnė Stirblytė ir liberalcentristus palikęs Valdemaras Valkiūnas.

„Mes nenorime postų“ – kalbėjo LR Seimo Pirmininko postą užimantis A. Valinskas. „Atėjome dirbti Lietuvai, o ne sau. Spėkit, kiek bus šeši nuliai“.

LR Premjeras A. Kubilius mano, kad tai yra natūralus partijos brandos etapas. „Pas mus, konservatorius, dar ne tokių buvo“ – kalbėjo Premjeras.

„Klausiate, kodėl „Žilvitis“? – teiravosi A. Valinskas.

Milzinai.com neklausė, kodėl „Žilvitis“.

„Todėl, kad ne dviratis“ – pajuokavo LR Seimo Pirmininkas ir pabučiavo savo žmonai į burną.

Milzinai.com neklausė, kodėl „Žilvitis“.

Frakcijos seniūnės pavaduotojas A. Nedzinskas pakalbintas apie situaciją partijoje taip pat labai norėjo pakalbėti apie Žilvitį, todėl šiame straipsnyje jo nuomonės neišvysite, nes Milzinai.com neklausė, kodėl „Žilvitis“.

Frakcijos narės A. Baukutės pakalbinti nepavyko, nes ji dalyvavo posėdyje ir krūtimi maitino kitą frakcijos narį.

Opozicijos atstovai buvo griežti.

„Žilvitį gėjus gali įsidėti sau tarp kojų ir pagimdyti vaiką“ – piktinosi partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Petras Gražulis.

„Sykį sėdėjau ant žilvičio šakos, o jo konkorėžis netikėtai įslydo man, taip supratau, kad vyrai yra niekšai“ – Petrui antrino naujai išsirinkusi LR Seimo narė M. Povilionienė.

Prie naujos frakcijos neprisijungė TPP narys L. Kernagis. Jo teigimu, nereikia ieškoti savęs tarp sienų keturių. Savęs ieškoti galima tik tarp trijų sienų.

Pasidalink

  • ? – 05/18/13
    visiskai nejuokinga

Pridėti Komentarą