Moteris su falu – kas tai? NSO?

Lie 17, 2009
milzinai.com praneša, kad LRS išlaikė egzaminą.
Pagaliau priimtas nepilnamečių apsaugos įstatymas. Ateities kartoms nebereikės galvoti, kad pederastai tai – gerai ir kad nereikia gydytis, arba netikėtai sužinoti, kad jų mama, pavyzdžiui, vyras.“Ar nemanote, kad šis įstatymas yra negerai?“ – Švedijoje viešinčios LR Prezidentės D. Grybauskaitės teiravosi Švedijos Premjeras. „Manau, kad šis įstatymas yra negerai“ – teigė LR Prezidentė.Europos valstybėse yra kitaip: ten vyrai gali vesti vyrus ir po to tarpusavyje turėti intymių santykių, o moterys gali vesti moteris ir po to tarpusavyje turėti intymių santykių, jiems leidžiama įsivaikinti vaikų ir šiems sakyti, kad taip yra normalu. ES šalyse galimas nesigydymas nuo šių iškrypimų. ES yra tokių liberalių valstybių, kuriose įmanomas gėjų ar lesbiečių susibūrimas, kurio metu jiems garsiai leidžiama pasakyti, kad jie yra gėjai ir lesbietės, taip vadinami paradai. Sykį Hamburgo mieste pastebėti du vyrai gatvėje (!) ėję susikibę rankomis, tačiau už tai nebuvę nubausti nei administracine, nei baudžiamąja tvarka. Neoficialiai kalbama, kad Amsterdame pastebėta viešai besibučiuojančių tos pačios lyties porų. Miesto valdžia griežtai neigia šias kalbas.

LR įstatymu ketinama ugdyti jaunąją kartą be šių žalingų ir iškrypėliškų įtakų.

Be kita ko kviečiama padėti integruotis į visuomenę šiems žmonėms, juos gydyti beigi suteikti teisingą informaciją apie vyro ir moters santykį.

Nors ES valstybių neįgalieji ir nesutinka su šiuo LR įstatymu, milzinai.com primena, kad ES finansuoja neįgaliųjų integraciją. Todėl milzinai.com kviečia verslininkus nenusisukti ir rengti verslo strategiją taip, kad neįgalieji gautų darbo vietas. Šių vietų įrengimas finansuojamas pagal ES programą „Kurkime Lietuvos ateitį 2007-2013“. Darbe šiems žmonėms patartina nurodyti dirbti tik su priešingos lyties atstovais.

Milzinai.com primena, kad kiaulių gripas Lietuvą pasiekė iš kaimyninių ES valstybių.