Prezidentė Grybauskaitė išvyko atostogų

Lie 16, 2009
 Lietuviškoji Obama išėjo vasaros atostogų, kurių metu ketina aplankyti karalių miestą Stokholmą ir pasisvečiuoti kaimyninėje sostinėje Rygoje.

Stokholmas turi daugybę vardų: Skandinavijos sostinė, Šiaurės perlas, istorijos ir kultūros lobynas, Skandinavijos Venecija… Kiekvieną iš jų Švedijos sostinė atitinka visu šimtu procentų. Suprantama, jog karališkieji rūmai yra bene viena lankomiausių Stokholmo vietų.„Mėgstu keliauti, – spaudos konferencijos metu lakoniškai kalbėjo Prezidentė. – Dabar vasara.“

Kartais atsisakyti atostogų verčia nerimas dėl gerokai suplonėsiančios piniginės. Arba vidinis kirminas graužia pramogoms išleidus daugiau nei planuota. Kaip tokiais atvejais susitvarkyti su užklumpančiu kaltės jausmu?

Skrisdama iš Stokholmo persėdimą Rygoje Prezidentė ketina išnaudoti nuodugnesnei pažinčiai su kaimynų latvių papročiais ir tradicijomis. Ryga nėra toks gražus miestas kaip Stokholmas, tačiau pastaruoju metu čia stipriai kritusios prekių ir paslaugų kainos, todėl atvykti čia apsipirkti – racionalus ir protingas sprendimas.

Pailsėjęs žmogus vėl tampa kūrybingas ir atsipalaidavęs, pasitikintis savimi ir lengviau priimantis naujoves. Po atostogų su didesne energija kimbama į darbus. Ne tik daugiau padaroma, bet ir siekiai lengviau realizuojami.