Dėl techninių nesklandumų nepavyko dainininko Michaelio Džeksono prisikėlimas iš numirusių

Lie 15, 2009
Praėjusį mėnesį atseit numiręs Amerikos Tautos Dainius (ATD) iš tiesų tai nemirė, o savo daugiamilijoninei gerbėjų auditorijai parengė savotišką siurprizą – būk tai liepos 15 d., minint Žalgirio mūšio jubiliejų auksinis karstas, kuris iš tikrųjų nekarstas, o
ultra modernus helikopteris su galinga valdymo ir audio įranga bei šviesos lempomis ir auksiniu propeleriu, lydimas griausmingų saliutų ir šūksnių turėjo staigiai pakilti į orą. Iš jo į orą neįtikėtinai greitai ir aukštai pašokusį artistą ore turėjo pagauti angelais apsirengę pusnuogiai berniukai. Artistas ir berniukai būtų apšviesti šviesomis, griaudėtų muzika. Tuo metu turėjo įsijungti telekanalai BBC ir CNN ir tartum netikėtai nutraukus žinias turėjo pradėti transliuoti šviesų ir muzikos šou ir skatinti žiūrovą įsigyti bilietus į būsimus koncertus.Apskritai niekas to nežinojo, tik ATD, koncerto organizatorius UAB „Drug“ ir Džordžas Sorošas, kuris ketino neblogai pasipelnyti iš perparduotų bilietų.

Nu va. Dar įdomu, kad Michaeliui Džeksonui labai jau ilgai reikėjo laukti to koncerto, tai buvo pasirūpinta, kad auksiniame karste – būsimajame helikopteryje būtų deguonies kaukė ir internetas. ATD rašė piktdžiugiškus komentarus prie straipsnių apie savo išėjimą ir skatino visuomenės susidomėjimą galimo prisikėlimo intriga.

O tada atsitiko baisiausia – kai jau atėjo Žalgirio mūšio metinės, tada Michaelis turėjo paspausti raudoną mygtuką, kuris auksinį karstą paverstų į helikopterį, o katapulta jį išmestų į orą. Deja, pinigų už įdiegtą raudonojo mygtuko įrangą kompanija sugadino raudonojo mygtuko valdymo įrangą ir katapulta nesuveikė. UAB „Drug“ sekundės tikslumu buvo paskaičiavusi tiekiamo deguonies kiekį: deguonis baigtas tiekti likus 50 sekundžių iki planuoto helikopterio paleidimo. 50 sekundžių yra optimalus laikas, per kurį oro negaudamas žmogus dar nepraranda sąmonės.

„Sunkmetis. Turime taupyti, – kraipė galvą organizatoriaus atstovai. – Kiekvieną centą, kiekvieną tyro oro gurkšnį“.  Apie 55 sekundė po deguonies padavimo nutraukimo ATD prarado sąmonę ir baigė savo žemiškąją kelionę.

CNN ir BBC žiūrovai nieko netikėto nepamatė.

Prisikėlimo koncertą turėjo vesti žymus Vilniaus, Lietuvos ir Pasaulio žurnalistas, filantropas Markas Šliamovičius. „Svolačius! Svolačius!!, – kalbėjo M. Šliamovičius. – Ja jemu takije babki moku jobany etot svolačius, bičiuli!“ – KITOKS portalui milzinai.com atviravo filantropas. Filantropui iš savo asmeninės sąskaitos teks padengti salės nuomos išlaidas.

„Kai kas abejoja, – komentavo plastinės chirurgijos korifėjus Kęstutis Vitkus, – kad du skrodimus išgyvenęs žmogus galėtų prisikelti. Tačiau noriu labai tvirtai patikinti, kad reguliariai darant vis sudėtingesnes plastines operacijas organizmas įgauna imunitetą vis didesniems pažeidimams“.

Apie dainininko Michaelio Džeksono laidotuvių vietą ir laiką pranešime atskirai.