Orai liepos 15-ai dienai

Lie 15, 2009
milzinai.com pateikia Skaitytojui orų prognozę liepos 15-tai dienai.

Liepos 15 d. Skaitytoją kviečiame nepamiršti pasiimti akinius nuo saulės ir kepurę, tačiau šiltai nesirenkite, nes bus karšta, ir tik kai kur palynos, todėl su savimi pasiimkite ir skėtį ar lietpaltį.

Apie 23 val. Klaipėdos apskrityje numatomas saulės leidimasis, panašiu metu iš Baltarusijos pusės turėtų pasirodyti mėnuo.

Liepos 16 d. numatomas lietus, todėl į darbą ar pas draugus siūlysime vykti automobiliu ar pasinaudoti viešuoju transportu. Lietų galite numatyti stebėdami kregždes: jei jos skraido pažeme, vadinasi, ieško maisto ir neabejotinai lis. Jei Jūsų aplinkoje kregždžių nėra, stebėkite vištas – jei šios trina užpakalį į smėlį, vadinasi, bando gūžtą susigūžti – tai lietaus pranašas. Taip pat lietaus galite tikėtis išvydę besikaupiančius tamsius debesis. Nepamirškite ir skėčio ar lietsargio. Vietomis lietus bus smarkus, todėl į tas vietas pasistenkite neiti. Kai kur griaudės perkūnija. Rekomenduojame nuo perkūno nesislėpti po medžiu, uždaryti langus ir išjungti elektros prietaisus. Kartais žaibas būna kamuolinis. Jis gali įsisukti į Jūsų namus per atvirą langą ar nesandariai uždarytas duris. Būkite budrūs. Jei galite, avėkite guminius batus, tai padės Jums apsisaugoti nuo netikėtos žaibo iškrovos. Naktis tvanki, todėl prasidarykite langą, kad būtų kuo kvėpuoti, o diena – vėsesnė nei rytoj.

Naglis Š., VM