„Vilniaus troleibusai“ atidėjo reisą iš Stoties į Žirmūnus

Lie 13, 2009
 Pirmadienį ryte iš Stoties į Žirmūnus 7.10 val. turėjęs vykti troleibusų kompanijos „Vilniaus troleibusai“ maršruto Nr. 5 reisas dėl techninių problemų yra atidėtas iki trečiadienio vidurdienio – 12 val. 05 min.

„Vilniaus troleibusai“ informuoja, kad sprendimas dėl skrydžio atidėjimo buvo priimtas vakar 23 val. 15 min., kai maršruto Nr. 5 vairuotojas nusprendė sulaukti „Vilniaus troleibusų“ inžinierių pagalbos.„Nukrito troleibuso ūsai, – sakė maršruto Nr. 5 vairuotojas Vladislav Špidla. – Nutrūko elektros energijos tiekimas, išsijungė troleibuso valdymo įranga. Stotelėse parduodu bilietus“.

64 keleiviai buvo informuoti apie keleivių teises, pateikti galimi variantai dėl nakvynės bei transporto galimybės. Stotis keleiviams buvo atvira visą parą.

„Vilniaus troleibusų“ civilinės troleibacijos departamento direktorius komentavo: „Nukrito troleibuso ūsai, nutrūko elektros energijos tiekimas, išsijungė troleibuso valdymo įranga. Noriu paprašyti visų keleivių supratimo ir kantrybės bei kartu atsiprašyti už patirtus nepatogumus. Troleibusų kompanija „Vilniaus troleibusai“ skiria išskirtinį dėmesį saugai, ir sprendimas atidėti reisą yra suprantamas“.