Valdantieji siųs signalą D.Grybauskaitei

Keturios valdančiosios centro dešinės partijos ketina pasiųsti signalą naujajai prezidentei Daliai Grybauskaitei, kad pernai susiformavusi koalicija pasiryžusi dirbti toliau tokiame pačiame formate, koks galiojo iki šiol.

Sekmadienį ryte keturių valdančiųjų partijų lyderiai pasirašys ir pakomentuos pareiškimą apie koalicijos tęstinumą. „Tuo dokumentu mes pademonstruosime naujajai prezidentei, kad valdančioji dauguma Seime nesikeičia, ji yra darbinga ir pasirengusi tęsti reformas“, – sakė E.Masiulis.

Pasak E.Masiulio, numatomas keturių valdančiųjų partijų pareiškimas reiškia dar ir tai, kad Seimo dauguma taip informuoja D.Grybauskaitę balsuosianti už A.Kubiliaus kandidatūrą. Gavusi parlamentarų sutikimą vėl paskirti jį premjeru prezidentė turės iš naujo paskirti ministrus. Neoficialiomis žiniomis, keli ministerijų vadovai neteks savo postų.

Pirmasis Antrojo pasaulinio karo pergalės paradas įvyko 1939 m. rugsėjo 22 d. Breste. Raudonosios armijos lengvųjų tankų brigados vadas Semionas Moisejevičius Krivošejinas ir Vermachto tankų kariuomenės generolas Heincas Guderianas priėmė bendrą nugalėtojų kariuomenių dalinių paradą.