Spruko Prezidentas Barakas Obama

 

Lie 7, 2009

Pasibaigusis Michaelio Džeksono laidotuvių transliacijai Facebook vartotojai masiškai registruojasi KITOKS naujienų portalo milzinai.com gerbėjais. Obama spruko.

Kompanija Facebook informuoja, kad pasibaigusis tiesioginei Michaelio Džeksono laidotuvių ceremonijos per portalą Facebook transliacijai, ją stebėję portalo Facebook vartotojai pradėjo skubinai registruotis KITOKS naujienų portalo milzinai.com gerbėjais. Per pastarąsias tris valandas KITOKS naujienų portalo gerbėjų skaičius išaugo daugiau nei tris (3) kartus.

Andrew Beckeris, 28-ių metų sunkiasvorio sunkvežimio Arizonoje, JAV, vairuotojas KITOKS portalui milzinai.com sakė: „Nu va, baigėsi viskas, mirė PopKaralius, Amerikos tautos dainius (ATD), daugiau jo niekada niekada nebebus. Tai ieškau naujų užsiėmimų, tai prisiregistravau prie jūsų portalo, apie kurį girdėjau puikių atsiliepimų“.

KITOKS naujienų portalo milzinai.com redakcija priėmė kilnų skelbimą – pirmus 11 tūkst. vietų KITOKS naujienų portalo milzinai.com gerbėjų sąraše išdalyti nemokamai.

Raginame gerbėjus paskubėti registruotis!

Atkreiptinas dėmesys, kad Jungtinių Amerikos Valstijų, kurių pilietybę turėjo velionis M. Džeksonas, Prezidentas Barakas Obama prieš atsisveikinimo su ATD ceremoniją spruko į Rusiją, kur su premjeru Vladimiru Putinu vaišinosi blynais ir arbata. Anot televizijos LNK reporterių, lyderiai negailėjo vienas kitam gražių žodžių.

Netikėtai paklaustas, kodėl tokiu svarbiu tautai periodu, kai tauta atsisveikina su ATD ir labai verkia, reikėjo sprukti iš šalies, Prezidentas B. Obama sakė: „Pavargau. Va (rodo į kaklą – Red. past.) kur man jau visi tie renginiai. Inauguracijos, laidotuvės… Atstok!“ – sakė B. Obama.

Kaip KITOKS portalą milzinai.com informavo patikimi šaltiniai, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus Lietuvos tūkstantmetį šventė kartu su savo tauta.

Pasidalink

  • saša – 05/17/13
    be Michailo gyvenimas tapo liūdnas, bet be Milžinų būtų dar liūdnesnis. ačiū Jums gerb Milžinai, kad esate ir skaidrinate mūsų liūdną būtį

Pridėti Komentarą