Kubilius viešėjo Baltarusijoje

Bir 29, 2009
KITOKS naujienų portalas milzinai.com informuoja,

kad LR Premjeras A. Kubilius buvo Baltarusijoje. O LR Seimo Pirmininkas buvo Vengrijoje. O LR Prezidentas V. Adamkus buvo Briuselyje. O šio straipsnio autorius važiavo keliu pro Trakus. Dabar tas kelias yra įdomus, daug restoranų pakeliui, nemažai turistų. Trakuose yra MAXIMA, kuri susigrobė Lietuvos milijonus dėl to, kad jų įmonėje dirba invalidai, bet yra ir IKI. Šiandien IKI buvo galima įsigyti alaus „Švyturio Extra“ su tam tikra nuolaida. Be to, korumpuoti Trakų klanai yra privatizavę nemažai žemių, todėl poilsiautojas kur panorėjęs nenuvažiuos. Nuvažiuos, kur nepanorėjęs. O ten gulbės. Valgyti prašo ir į vandenį neleidžia. Neteisinga taip.

Krizės metu reikia atsisukti į savo dvasią: paskaityti knygą, mažiau išleisti pinigų, pažiūrėti įdomų filmą. Krizė alsuoja mums į veidus.

LR Premjeras teigia, kad reikia kantrybės turėt bendraut su baltarusiais – užduodi klausimą, kol atsakys, kol sugalvos, visos taurės prilaša. Labai nusibosta laukti. Tai ko važiavo tada į Baltarusiją?

Rusai tai greitai kalba. Su rusais kantrybės nereikia. Bet anie nekviečia Premjero atvažiuoti.

O LR Seimo pirmininkas moka juokingai pajuokauti. Seimo užkulisiuose kalbama, kad net nepajuokavus jam, kolegos juokiasi.

O LR Prezidentui tai pikta ir apmaudu. Jis yra mūsų moralės šauklys. Geras Prezidentas. Kartais kaip subars ką nors!