Van Damo gerumas

Bir 10, 2009
milzinai.com skaitytojas, padedamas televizijos kanalo TV3, ne pirmą dieną gali susipažinti su žinomo kovotojo Van Damo gera širdimi.

Vakar vidurnaktį galėjome stebėti istoriją, kaip vyriškai, pasiaukojančiai ir geraširdiškai gali pasielgti žmogus. Ne kiekvienas mūsų tokioje situacijoje pasielgtų taip pasiaukojančiai, galbūt net savo gyvybę galinčiai atiduoti. Kas jis? Van Damas.

Taip sutapo, kad šis vyras dalyvavo įvairiose kovose su kitais žmonėmis, kai tose kovose už laimėtoją žiūrovai statydavo pinigus. Begalinė ištvermė ir baimės jausmo nebuvimas (šioje istorijoje jis net pramintas „bebaimiu“) leido jam įveikti kiekvieną priešininką.

Tačiau čia buvo įsivėlusi ir turtinga, kupina negerų kėslų, moteris. Pradžioje ji norėjo pamiegoti su Van Damu, tačiau šis įtikinamai išlaikė šį išbandymą ir nėjo miego su šia moterimi.

Be to Van Damas buvo nedidelės mergaitės dėdė, kurios mama kažkodėl nenorėjo, kad jie būtų pažįstami. Tačiau Van Damas lankė tą mergaitę ir vis padovanodavo malonių staigmenų. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad Van Damas neišsidavė esąs jos dėdė, o elgėsi lyg slaptasis angelas, globėjas ir sargas.

Išmušė valanda, kai neteisingi žmonės ėmė persekioti Van Damą. Žinodami, kad taip lengvai jo neįveiks, jie sužinojo apie Van Damo dukterėčią ir vis bandė ją nuskriausti. Čia ir išvydome pagrindinę herojaus gyvenimo užduotį: apsaugoti savo artimuosius – dukterėčią ir jos mamą.

Sunkią akimirką ši sutiko pripažinti ir pasakyti, kad mergaitės dėdė – pats Van Damas. Tai suartino juos visus.

Paaiškėjo, kad anksčiau minėta turtinga moteris Van Damui už akių surengė jo paties dvikovą su nežmoniškai stipriu vyru iš Azijos. Daug dėmesio sulaukė ši kova – daugybė žmonių suskubo lažintis dėl nugalėtojo, net pats Van Damas užstatė visus savo pinigus už savo pergalę.

Kova nebuvo lygi. Pirmomis akimirkomis lengvatikiai galėjo pamanyti, kad Van Damas nesunkiai įveiks priešą, tačiau šis nebuvo lengvai palaužiamas ir ėmė be gailesčio talžyti Van Damą. Net artimas šio bičiulis kovos metu draugiškai prašė jo nesikelti, vardan gyvybės išsaugojimo, tačiau Van Damas liko abejingas šiems prašymams. Kai vilties, rodos, visai nebeliko, Van Damas įgavo vadinamą „antrąjį kvėpavimą“ ir įspūdingais smūgiais sutriuškino azijietį. Šypseną sukėlė tai, kad šis nugriuvo ant tos blogosios turtingos moters, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, lažybose statį būtent už jį.

Vėliau Van Damą kažkur išsivežė nepažįstami vyrai, bet galiausiai jie draugiškai patapšnojo per Van Damo pečius ir palinkėjo jam sėkmės. Šis pėsčiomis (!) parbėgo pas savo dukterėčią, jos mamą ir juodaodį draugą, kuris prieš tai liepęs nesikelti.

Akivaizdu, kad Van Damo vertybės – šeima, pasiaukojimas ir ne pinigai. Kaip geriau visi gyventume, jei dažniau sutiktume, rodos, tokių niekuo neišsiskiriančių didvyriųeditųmildažyčių.

Pasidalink

 • Bond. James Bond – 05/16/13
  Dam. Van Dam. Klod Van Dam. Žan Klod Van Dam
 • Tirli mirli – 05/16/13
  Ta da da dam.
 • Linas – 05/16/13
  Linas. Cipolinas.
 • stebuklas – 05/16/13
  Vilniaus milžinai praleido labai svarbų faktą. Vilniaus rajono savivaldybė, priimdama Kristaus karaliaus intronizacijos aktą paskelbė, kad visą valdžią perleidžia Dievui. Jo, aišku, nė iš tolo neatsiklausė.