Susipažynkite: Loreta

Geg 14, 2009
Skaitytojui pateikiame pokalbį su kandidate į LR Prezidentą Loreta Graužiniene. Prie apskrito stalo ją kalbina milzinai.com žurnalistai Justinas ir Mindaugas.
Žurnalistas Justinas, VM: laba diena, Jums rašau KITOKIO naujienų portalo milzinai.com vardu. Noriu pas Jus paklausti, kaip galvojate, ar moteriai šiandien Lietuvoje gyventi gerai, ar blogai? O vyrui? Jei blogai, tai ką padarysite, tapusi LR Prezidente, kad būtų gerai? L. Graužinienė: Tikrai neskirstau Lietuvos žmonių į vyrus ar moteris. Bet kaip moteris, į daugelį socialinių problemų žvelgiu per moterišką prizmę. Ir manau, kad moterims yra šiek tiek sunkiau gyventi nei vyrams. Norėtųsi sakyti, kad sunkiau, bet pavartosiu žodį „šiek tiek“, kad neįsižeistų vyrai. Yra prigimtinė moters misija žemėje – tai gyvybės nešėja, todėl ši misija moteriai suteikia ne tik džiaugsmo, bet ir daugiau pareigų, atsakomybės nei vyrui. Čia sprendimai turi būti kompleksiški nuo valstybės valdymo pertvarkos, Vyriausybės keitimo iki paprasčiausios problemos, su kuria susiduria kiekviena moteris.Žurnalistas Justinas, VM: Noriu Jūsų paklausti. Ar Jūs dėl ko nors pykstate ant Kubiliaus, kad žadate jį atstatydinti? Bet atvirai.

L. Graužinienė: Pykstu!!! Kad negirdi kitų nuomonės, kad nežino, kur veda Lietuvą ir neturi politinės valios tai viešai pasakyti. Ir dar daugiau ką galėčiau vardinti. Nepykstu, kaip ant žmogaus, bet pykstu, kaip ant premjero.

Žurnalistas Justinas, VM: Gerbiama Loreta. Visa Lietuva buvome su Jumis tomis sunkiomis akimirkomis, kai Jus ir Jūsų kolegas dergė korumpuoti ir teisėsauginiai klanai. Iš kur pas Jus tiek stiprybės, šaltų nervų, užsispyrimo, kaip atlaikėte šį spaudimą?

L. Graužinienė: Džiaugiuosi, kad žmonės jau supranta, jog prieš mus buvo vykdomas politinis susidorojimas. O aš esu tokia, kokia esu. Tai yra mano įgimtos savybės. Niekada, net ir sunkiausiu metu, neišduodu žmonių, su kuriais esu komandoje. Buvau stipri, nes už mano nugaros tada stovėjo 13 tūkst. Darbo partijos narių.

Žurnalistas Justinas, VM: Papasakokite daugiau apie savo asmenį. Kaip Jums sekėsi mokykloje? Kas nesisekė? Kaip susipažinote su savo vyru? Ar mokate jo telefono numerį atmintinai? Kokia lietuviška grupė Jums labiausiai patinka? O kokia nepatinka? Koks Jūsų hobi? Ar mylite šunis?
Ar tikite, kad skaičius 13 neša bėdas? Ačiū už atsakymus!

L. Graužinienė: Mokykloje man visi dalykai vienodai gerai sekėsi. Bet labiau patiko humanitariniai dalykai: lietuvių literatūra, o mokiausi, kad reikėjo mokytis – tai fizika.
Su vyru susipažinome darbe prieš 24 metus. Galima sakyti, kad tai buvo tarnybinis romanas. O susituokę gyvename jau 23 metus. taip, tikrai moku jo telefono numerį atmintinai.
Labiausiai man patinka dainuojamoji poezija. Tikrai susižavėjau stepu ir likau jo gerbėja.
Išskirtinio hobio neturiu, bet labai mėgstu laisvalaikį leisti gamtoje. Labai myliu gyvūnus, bet dabar neturiu galimybės auginti gyvūnų, nes asmeninis gyvenimas mano šiuo metu yra tarp Vilniaus ir Ukmergės. O anksčiau esu turėjusi šuniuką.
Nesu prietaringa, skaičiaus 13 maginėmis galiomis netikiu. Nors kai būna 13 diena ir dar penktadienis, tai pergalvoju, kokius darbus tą dieną geriau daryti (šypsosi).

Žurnalistas Mindaugas, VM: Kaip ir kurlink gerintumėte sveikatos apsaugos sistemą?

Loreta į šį klausimą neatsakė.

Žurnalistas Justinas, VM: Tuo ir baikime šį įdomų pokalbį, linkime Jums visokeriopos sėkmės!

Pasidalink

  • Mindaugas VM – 05/15/13
    Akivaizdu, kad Loretai sveikatos apsauga nė motais

Pridėti Komentarą