Politologo nuomonė

Geg 13, 2009
Bus greitai rinkimai. Mano nuomone, LR Prezidento rinkimuose dalyvaus Grybauskaitė, K. Prunskienė, generolas Jazerskas, V. Mazuronis, A. Butkevičius (kitas), L. Graužinienė ir kiti kandidatai. Skaitytojui pateikiame politologo nuomonę.

Grybauskaitės reiktingai labai aukšti, tačiau ji tyli kaip siena. Kas balsuoja už Grybauskaitę, tas tikisi tvirtos rankos įvedimo. Įves tvirtą ranką. Kas galvoja, kad be rankų nebus ir barankų, turėtų balsuoti už šią kandidatę. Sakinio pradžioje galėjote perskaityti nedidelį juoką.

K. Prunskienė – taip pat moteris, dalyvaujanti nelygiuose Prezidento rinkimuose. Ją persekioja šleifas, o kandidatei rūpi žmogus. Jei K. Prunskienę išrinktų į Prezidentūrą, jai rūpėtų žmogus.

A. Butkevičius (kitas) nelabai nori būti Prezidentu, tačiau jam žmogus irgi gana svarbu. Tad jei K. Prunskienė susirgtų, žmogus turėtų balsuoti už šį kandidatą. Bet tada dar vienus Valdovų rūmus statis. Tai koks čia žmogus. Ne žmogus, o rūmai.

Į LR Prezidentus taip pat kandidatuoja generolas Jezerskas. Jį išrinkus Prezidentu, jis padarys Valstybėje tvarką. Tad pasigendančius Valstybėje tvarkos kviečiame balsuoti už generolą Jazerską.

V. Mazuronis būtų kažkur šeštas kandidatas į LR Prezidentus. Šis kandidatas taip pat padarys Valstybėje tvarką, todėl jos pasigendančius kviečiame balsuojant išskaičiuoti Jazerską ir Mazuronį (pvz., skrido oro lėktuvėlis, jam sugedo motorėlis, kiek reikės vinių, pasakysi tu – prijaučiančius Jazerskui kviečiame sakyti „2“, palaikančius Mazuronį – „1“), balsuoti už neiškritusį iš skaičiuotės.

Į LR Prezidentus kandidatuoja L. Graužinienė. Kviečiame nelikti abejingus ir ateiti balsuoti, kitaip patys būsite atsakingi už savo valdžią ir negalėsite sakyti ant jos nieko blogo.

Atrodo, kad dar vieno trūksta.

Pasidalink

  • Mantas Adomenas – 05/15/13
    Dekoju uz issamu, dalykiska, analitini straipsni. As kvieciu balsuoti uz Dalia Grybauskaite, taciau del savo paties balso dar nesu apsisprendes. Gal balsuosiu uz generola Jazerska. Balsuokite uz Dalia Grybauskaite!

Pridėti Komentarą