Sounds in K

Bal 27, 2009
KITOKS naujienų portalas milzinai.com praneša,
kad viename socialinių paslaugų tinklapyje pastebėtas pranešimas jog tokia Kristina Ž. neša toną natų neatitinka tikrovės. Toną natų, anot Vilniaus Milžinų kompanijos logistikos departamento direktoriaus Žilvino VM, galėtų panešti trisedešims, geriausiu atveju dvidešims vyrų. Gi Kristina Ž. galėjo su savimi neštis maksimums penkliolika sol ir trisdešims le diez natų. Daugiau nešti negalėjo.Vilniaus Milžinų partneris Gregoras Zumza, Vengrijos Respublikos pilietis, dar papasakojo, kad yra nešęs apie 120-150 kilogramų natų. Daugiau natų nei nešęs, nei turėjęs Gregoras Zumza nėra buvęs ir matęs.- Čia jums – išskirtiniame interviu KITOKSam naujienų portalui Vilniaus Milžinai susitikimo metu minėjo Gregoras (Zumza – VM red. past.) – ne kažką, čia toną natų nešti reikia labai daug jėgos, – minėjo Gregoras Zumza.

Pasidalink

 • Marius Deksnys – 05/15/13
  Laba diena,Gerbiami KITOKIO portalo vadovai, noriu pasiteirauti jūsų, kokiu el.p. adresu galima siųsti pranešimus spaudai į Jūsų portalą? Dirbu ryšių su visuomene agentūroje ir labai svarbu, kad mūsų teikiama informacija apie įvairias naujienas pasiektų labai išpopuliarėjusio portalo milzinai.com gausų žurnalistų kolektyvą.

  Iš anksto dėkoju,

  Dideli linkėjimai visai Milžinų žurnalistų komandai,
  Marius Deksnys

 • Lukas – 05/15/13
  Nesusidėkit su piarščikais, milžinai.
 • Marius Deksnys – 05/15/13
  Gerbiamoji Milžinų portalo redakcine kolegija,Kreipiuosi į Jūsų mylistas samprotaudamas, kad atėjo laikas Jums filtruoti skaitytojų komentarus, pašalinant netinkamus ir įžeidžiančius teiginius. Tai būtų ypač aktualu kalbant apie tokius komentuotojus kaip Lukas, kurių komentarai spinduliuoja neapykanta ir netolerancija kitos profesijos (rasės, tautybės, lyties ar kt.) žmonėms.
  Tikiuosi, kad atsižvelgsite į šį tikrai konstruktyvų siūlymą.

  Su milžiniška pagarba,
  Marius Deksnys